Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha szívesebben lennék...

Az baj ha szívesebben lennék pasi, mint csaj? 16L

Figyelt kérdés

Ha választani kéne és ujra kezdeni akkor férfi lennek. És nem magammal van bajom. Hanem azzal hogy nem lehet akárhova elmenni főleg hogy feltenek a nagy semmitől is, nem szeretek a nő nemuekhez tartozni mert nagyok az elvárásaik egymással, elvárják a másiktól h meg akarjon felelni nekik. Nem lehet nyugodtan inni mert ugyis azovateszik h milyen dolog. A noknek kell szülni. A lányoknak ha valamilyen önbizalom hiányuk van akkor vagy állandóan arol rinyalnak h milyen csúnyák vagy a másikat bántják.

Nem azt mondom h minden csaj ilyen de boven van ilyen.

Azt se mondtam h atoperaltatom magam mert a nőkhöz nem tudnék vonzódni, melegként meg nem lenne tul jo. Csak annyi ha választani lehetne nem lennék lány.


2016. júl. 15. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem probléma volt az xxy kromoszómámmal, így a szüleim kb dönthettek, milyen nemű legyek. Már az oviban is a fiúkkal játszottam, azóta is fiús vagyok, 18 évesen elkezdek hormonokat szedni stb. Megértelek, én se szeretem az "olyan" lányokat. Rosszindulatúak, pletykásak, féltékenyek stb (15 éves lány vagyok)
2016. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 misshutcherson válasza:
Ha belül fiúnak érzed magad,akkor valószínűleg transznemu vagy,amennyiben csak a p.icsak idegesítenek,annyiban a legjobb tanácsom az,hogy kerüld el oket😉
2016. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mindkét nemnél van olyan időszak mikor szívesebben tartozna a másikhoz.

Viszont bár több olyan pasi van, aki nőt próbál csinálni magából, mégis általánosan a nőkből van sokkal több, akik hasonlóan vannak mint te.


Érdekesség, hogy egyszer egy kisebb társaságban elhangzott a kérdés, hogy ki az aki kipróbálná milyen a másik nem bőrébe lenni. Mindenki kipróbálta volna, de a fiúk egyértelműen csak kipróbálni, a lányok közül viszont többen is akár maradtak volna fiúk.

2016. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!