Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan lány, aki magára...

Van olyan lány, aki magára ismer a leírásból?

Figyelt kérdés

Megvan benne és fontos neki, hogy másban is meglegyen: őszinteség, hűség, megbízhatóság, lelkes, intelligens, törődő, gondoskodó, humoros, kitartó, szeretetteljes, tisztelettudó, türelmes.


Nyitott a tudásra, az eszmecserékre, de a csendre is.


Egyenrangúság és megértés, elfogadás és támogatás, szeretet és béke.


Építés, nem rombolás.


Nyers és direkt, az alapos és indulatmentes kritikát elfogadja és adja is. Az őszintesége és a lelkesedése a legmeghatározóbb.


Kerüli a sértődős, hisztis, egoista, hűtlen, arrogáns, szűk látókörű, gyűlölködő, ostoba embereket.



2016. júl. 16. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Én igen, 20/L
2016. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

Néha türelmetlen vagyok

Rasszista vagyok, de amúgy minden EMBER egyenrangú velem nem vagyok több se jobb :)

A többi pont igaz rám szerintem :)

2016. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Sokan vannak :)
2016. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem pont, hogy nagyon kevés ilyen van.


Ha picit túlozni akarnék, azt mondanám, hogy nincs is.

2016. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rám teljes mértékben igazak ezek.
2016. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Magamra ismertem. Az, hogy türelmes vagyok, számomra is csak 2 hete derült ki, eddig azt hittem nagyon türelmetlen vagyok. (akkor derült ki, amikor elkezdtem egy 8 éves kislányra vigyázni :D )

17/L

2016. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miert kerdezed?
2016. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok, tenyleg erdekel. Mert te is ilyen vagy?

Egyebkent ram is illik a leiras, persze vannak hibaim is.

2016. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Azért kérdeztem, mert volt egy lány, aki ilyen volt, és nagyon megfogott. Kíváncsi voltam rá, hogy mennyire gyakoriak az ilyen tulajdonságokkal rendelkező lányok. Szerintem elég ritkák, és pont ezért egy hatalmas megbecsülendő kincsként tekintek rájuk. Öröm látni, hogy van azért nem is egy! Kicsit naiv vagyok néha, tudom, de én mindig megadom a bizalmat a másiknak, hogy őszintén és lehetőleg jó önismerettel állítja magáról, hogy ő ilyen. Aztán a valóságban minden kiderül a végén. Szerintem fontos dolog a hit és a bizalom a másik emberben.
2016. júl. 16. 22:49
 10/12 A kérdező kommentje:
Oh, igen, bocsánat, elfelejtettem válaszolni: rám jórészt igazak ezek a tulajdonságok. Engem is ritka személyiségtípusnak mondanak. Lehet, ezért is fog meg ennyire, ha találok egy hasonló lányt.
2016. júl. 16. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!