Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 16/L. Egy fiú fél éve ismer....

16/L. Egy fiú fél éve ismer. Nagyon szeret engem, de nem tudom úgy viszonozni. Látott a hét elején egy másik fiúval szórakozni. Azóta nem beszélünk, szenvedünk. Mi lesz?

Figyelt kérdés
Lányok!!Aki tudna tanácsot adni,írjon rám!Köszönöm <3

2016. máj. 2. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod viszonozni a szerelmet, hagyd békén szegényt. Legyél vele őszinte, legalább esélye lesz arra, hogy találjon olyat, aki viszonozni is tudja az érzelmeit.
2016. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük,hogy semmi több és arra kért,maradjak vele,mert hanem neki annyi...úgy is volt,de ezt sem akartam,hogy lássa..és mégis. Nem haragszik azt mondta egy közös barátunk,de sír,szenved..nincs miről beszélni,csak kellene egy gesztus,amivel elérjem,hogy szóljon hozzám
2016. máj. 2. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Az írásodból az jön le nekem hogy nem jártok. Szerintem így akar téged megszerezni, hogy megsajnáltatja magát aztán kényszerből vele leszel. Beszéld meg vele, hogy ez így nem okés.
2016. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Úgy gondolom neked jól esik az hogy ez a fiú szerelmes beléd, és imponálóan hat. Te nem tudod viszonozni a szerelmet, csak barátságot akarsz. A fiú eközben többet akar, hiába beszélitek meg, úgyis a vágy felülmúlja az akaratot. A célja mindig az lesz hogy meghódítson téged, közelebb kerüljön. Egy számodra baráti ölelés is neki igen nagy örömeket vált ki, azt érzékeli hogy közelebb kerültetek és újra remélni fog; miközben ha ez megszűnik szomorú lesz, és úgy érzi még barátként se vagy mellette.

Ugyanakkor azt látom te neked is fontos ez a fiú, és nem akarod megbántani. Azt ajánlom gondolkozz el, hogy valóban nem lennél képes vele kapcsolatot kialakítani. Ha a válaszod az hogy képtelen vagy rá, akkor inkább hanyagold, értelmetlen szenvedtesd szegény fiút.

Ha meg viszonozni tudnád, de úgy érzed túl korai ez neked, akkor megpróbálhatsz kibékülni vele.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fontos nekem,ma azért jött a környékre, hogy engem lásson. A sors tudatom alatt is oda vezetett és egy halk köszönéssel eljöttem.. azután barátjával sokat hívott h menjek oda..látni akart. Nem mentem. És igen..nagyon akarja,hogy szeressem.De nem fog menni
2016. máj. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!