Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megváltozzak azért hogy...

Megváltozzak azért hogy legyen valakim?

Figyelt kérdés
"Olyan nehéz elmondani. Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak" Imádok nevetni, rengeteg helyzetben nevetni, szeretem és tisztelem magamban hogy önmagamat adom. Ám sokszor érzem úgy (és ez alatt most a szerelmi életemet értem) hogy így sokkal nehezebben találok magamnak valakit. Mert a legtöbb lánynak szüksége van talán ahogy ők szokták fogalmazni egy kis "rossz fiús" viselkedésre. Amit megértek, mert ez megmozgatja őket, felébreszti bennük a vágyat, ami elengedhetetlen egy kapcsolat elején, hogy aztán majd később megismerjék egymást jobban. Átlagos srác vagyok. De szükségességét érzem hogy végre valakit szerethessek feltétel nélkül. Hogy ott lehessek valakinek bármikor, bármilyen helyzetben.. és hogy én is ott lehessek neki. Vagy nagyot kérek? Változnom kéne? Más embernek adjam ki magam, egy olyannak aki nem boldog, legalább csak addig amíg nem ismeri meg az igazi énem? De mi van ha akkor csalódni fog, mert másba szeretett bele? És én? Velem mi lesz? Egyedül maradok.

2016. júl. 17. 16:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ezzel van a gond. Nekem teljesen pozitív ha valaki sokat nevet és vidám. Én is vidámabb vagyok egy nevetős ember társaságában mint egy búskomoréban.


Mellesleg soha senkiért ne változz. Úgysem tudsz csak kis időre, utána neked lesz rossz ha megjátszod magad.


N.

2016. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Erre van egy tök jó idézet Kurt Cobain-től: ,,Inkább utáljanak azért, aki vagyok, minthogy szeressenek azért, aki nem vagyok." Ez nagyon jól összefoglalja az egésznek a lényegét. Te miért éreznéd magad rosszul a másik boldogságáért, ha találhatsz olyat is, aki önmagadért fog beléd szeretni? Hessegesd el ezt a gondolatot, ne erőltess semmit. A szerelem olyan, mint a fing. Ha erőlteted, abból valószínűleg sz*r lesz. Légy türelmes, adjon ihletet, hogy nem csak te vagy ebben a helyzetben. Türelem p*nát terem. :D 20/F
2016. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És ha fontosabbnak tartom hogy legyen valakim? legalább is egy kis időre. Úgy értem hogy háttérbe szorítom magam egy kis időre egy "jó ügyért" hogy aztán magamat adva, boldogan élhessek valakivel.
2016. júl. 17. 16:31
 4/20 anonim ***** válasza:
47%

Ha nincsen alapos okod (célod) és kellő motivációd, akkor hiábavaló minden próbálkozás a változás érdekében, mert kudarcra van ítélve.


Szerintem ide tartozik az is, hogyha valaki mások miatt akar megváltozni. Ez nem egy olyan dolog, ami mindent legyőző akaratot ad, ami végig kísér az utadon, tehát előbb vagy utóbb, de kudarc lesz a vége. Ha változni akarsz, akkor azt csak is magad miatt tegyed :)

2016. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek, hogy jöjjön valaki? Tudom ez buta kérdés de nem tudom jobban meg fogalmazni, egyszerűen nem lehet beletuszkolni szavakba mit érezz az ember, mert amíg a fejedben van határtalannak tűnek. Szükségem van valakire. NAGYON.
2016. júl. 17. 16:40
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a legjobb dolog, amit tehetsz az az, hogy nem keresel görcsösen barátnőt. Legyél nyitott, merjél közeledni a lányok felé, de hogyha elutasítanak valami miatt, akkor ne kezdj el hisztizni, mint egy 3-6 éves kisgyerek, aki nem kapta meg azt, amit akar. Minden lánynak más az ízlése és "Minden zsák megtalálja a maga foltját."
2016. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Tedd azt hogy megkeresed a hibát magadban. Nem hinném, hogy a nevetéssel lenne gond. Hacsak nem étteremben/elegáns helyen röhögsz mint egy ló.
2016. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mutasd másnak magad,mert annak egy idő után te fogod meginni a levét.Minden lánynak más pasik jönnek be,és az,hogy sokat nevetsz nem olyan nagy baj...mindenkiben van valami hiba.Próbálj meg közeledni a lányok fele,mutass érdeklődést irántuk,de ne keresd görcsösen a szerelmet.Lehet,hogy nem is veled van baj,pusztán nincs szerencséd!Kitartást neked:)
2016. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Najo figyi. Szerintem nincsen veled semmi baj. Érzelmes fiúka vagy. Hidd el sok csajnak van erre igénye, hogy szeresse őt a másik. Nem tudom mennyi idős lehetsz de ne pánikolj mert az nem vonzó és nem érzi majd a partner sem azt, hogy tetszik neked es vonzódsz hozzá, hanem csak annyi jön le, hogy kétségbeesetten szeretnél valakit.

Ha akarsz küldhetsz képet is, bár jelen esetben nem tudom mennyire befolyásolja a külsőd a belső feszengést.

Ja és ne változz meg senkiért, szeressen olyannak amilyen vagy, egy érzelmes ragaszkodó embernek. ( a jellemzésből ez jött le)

2016. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
#1-re ne hallgass. Tanultál az evolúcióról, igaz? Mit is tanultál róla? Valami olyasmit, hogy amelyik faj alkalmazkodni tudott a megváltozott körülményekhez, az fennmaradt, amelyik nem, az kipusztult. Nos, az ember szaporodása ugyanilyen elvek mentén megy végbe. Amelyik férfi alkalmassá tud válni a párkapcsolatra, az talál csajt, amelyik meg nem hajlandó változni, fejlődni, az jön a GYK-re nyavalyogni.
2016. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!