Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti sem birjátok hogy kezelni...

Ti sem birjátok hogy kezelni ha rólatok van szó?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nemtudom mi ez, miből ered, de még bármit ami hozzám kapcsolódó nem tudok nem akarok kiadni magamról, s nem tudom elviselni, kezelni ha rólam van szó. ha fel hivják rám a figyelmet, szó szerint nem szeretem a helyzetet, szánalmasnak érzem magam, hogy valamit kéne csinálnom, mondanom,s nem szeretek részletekbe menni, ha pl kérdőre vonnak.. rosszul érzem már magam ettől a helyzettől.

Mi lehet ez ? mi az oka ?


2016. júl. 17. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

nem bízol meg az emberekbe. kiskorodba vagy gyermekkorodba nem ért valami érzelmi csalódás ami miatt rögeszméddé vált hogy az emberek gonoszak ? én erre tudnék gondolni

persze az is lehet hogy csak zártabb személyiségű vagy :)

2016. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En mindent tudok kezelni. Nen szamit mi oka csak az hogy hogyan valtoztathatod meg. Gondolkozz azon hogy miert nincs okod ezt érezni. Irj ram s segitek.
2016. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!