Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy viselitek, ha pletykák...

Ti hogy viselitek, ha pletykákat terjesztenek rolatok rosszindulatbol? Vagy pl. ha vki azt terjeszti, irigyek vagytok rá (ami nem igaz) és van, aki beveszi?

Figyelt kérdés
Nekem pl Volt olyan iskolatársam, akivel életemben nem foglalkoztam (egyébként sem éreztem még soha senkinek a sikerei, eredményei iránt irigységet, mindig magammal foglalkoztam és azzal, hogy magamnak megfeleljek, magambol kihozzam a legtöbbet) és ez az illető elterjesztette rolam, hogy én irigy vagyok rá. csak igy beböfögte a levegőbe.. és volt, aki ezen gunyolodott, hogy mi van, féltékeny vagyok ? ... ami azért is abszud mert ez az ember a tipikus sunyi, lefelő rug,felfelé nyal - tipusu ember.. nem értettem, miért ilyen buta valaki, hogy ezt beveszi.. meg mégis hogy képzelték ezt el, hogy én biztos beismertem az illetőnek, hogy irigy vagyok rá vagy mi ??
2016. jún. 14. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell felvenni..

Nekem is volt már olyan idiótákkal dolgom (bocsi a szóért), hogy egy bizonyos időszakon nem voltam képes semmire annyira letörtek...

Az illető kedves személy, akivel még soha egy árva szót se beszéltem azt beszélte rólam, hogy már, hogy nézek ki, milyen csúnya vagyok, de mégis azt nem értettem, mi a baja velem, hogy én sose csináltam neki semmit, sőt nem is beszéltem soha vele...

Plusz lehet ez nem is volt igaz, mert a "barátnőm" állította ezt, hogy ezt beszélték rólam a búszban, de kinézem belőle, hogy mindezt ő találta ki...

Nagyon rosszúl esett mindez, de mára qvára le#arom az összes idióta pletykát amit rólam beszélnek...

Tudom, hogy kibeszélnek, de még jobban érzem magam, mert tudom, hogy senki se lehet olyan, mint én.

A hátam mögött vannak, és ott is maradnak.

Tedd túl magad ezen, idővel pedig te is elfelejted a bunkókat.

2016. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem rosszul esik, ezért szándékosan elzárkózom még a terjesztő emberektől is.


A hab a tortán csak az, hogy engem eddig csak tipikus rosszindulatú emberek neveztek irigynek.

2016. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én utololjára egy hasonló helyzet miatt a félvárost szétvertem...de én alapból nem vagyok normális szóval ezt a megoldást nem ajánlom. 23/f
2016. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy darabig röhejes, de most például a sokadik alaptalan pletyka után már kezdem unni
2016. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!