Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem látom értelmét a munkának,...

Nem látom értelmét a munkának, a hétköznapoknak?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdtem el dolgozni, de már utálom. Eleve nagyon rossz munkám van, nem szeretem, utálom. Reggel 5-kor indulás, este 19-re hazaérek. Eszek, alszol, ennyiből áll a hétköznap.

Ott van a hétvége, amikor kb. kipihenem a hétköznapokat, de ennyi. Nincs motivációm a hétköznaphoz, de még a hétvéghez sem. Hétvégén nem történik semmi, eleve nem is tud.

Ha most belegondolok nem találok olyan tevékenységet, amelyet szívesen csinálnék. Ezt nem tudnám hosszú távon folytatni, nem tudnám kibírni.


2016. júl. 18. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ki kell menni egy normális országba LAKNI, ahol boldog lehetsz, ahol van életed! Én is ezt tervezem valahol legbelül.

Amit átélsz, az a kedvetlenség, kilátástalanság a depresszió, befásulás, változatosság hiányának jele. Minden csak nem boldogság.

2016. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Ja és nem azért születtél meg hogy adózz, dolgozz, betartsd a hülye törvényeket, másokat szolgálj, aztán meghalj.
2016. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős, sajnos. :/ Bár szerencsére már a munkaidőm nem így néz ki, én azt egy hét után ott hagytam.

Keresgélj mellette tovább, ne állapodj meg a szarban! Lesz jobb előbb-utóbb, addig meg pénzed.

Addig meg jó lenne megtalálni benne a jót vagy valamit, hogy a depresszióból visszatáncolj.

Többen is vagyunk, akik kényszermegoldásképp dolgoznak épp. Nehéz tud lenni.

2016. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ismerős. Keress melót mellette, ha van jobb, lépni kell azonnal.
2016. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sansa LannisterStark válasza:

Hát bocs, de ez az hozzáállás szégyen! Szüleiddel laksz? Eltartanak? Ezért nem érted, mire való a munka?

Ha ennyire utálod, keress másik melót. Ha azt is utálod, megint keress másikat. Senki sem csöppen bele elsőre álmai melójába. De ne sajnáltasd itt magad, mikor egyedülálló anyák 2 műszakot melóznak végig hétfőtől vasárnapig havi 100-120.000 Ftért, és mégis megélnek panasz nélkül!

2016. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!