Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek magammal? Nem...

Mit kezdjek magammal? Nem látom az értelmét az életemnek, pedig minden rendben van.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is köszi h elolvassátok, és próbáltok segíteni. Bocsi ha hosszú.

19 éves lány vagyok, vidéki, de Pesten lakok albérletben barátokkal, mert az ELTE-n (tanárképzés) tanulok.

Úgy érzem mostanában magam, mintha nem lenne értelme semminek úgy igazán. Nagyjából 1 éve. Nem igazán várok semmit, nem dobnak fel a programok. Depressziós nem vagyok: szokott kitörően jó kedvem lenni. Van barátom 3 éve, bár nemrég megcsalt, ami kicsit betett a kapcsolatunknak, de azóta mindent megtett h megbocsássak, szóval nagyon jó hozzám azóta. Vannak barátaim. A sulit csinálom rendesen, de annyira azért nem életem álma, viszont még ez a szak az, amit a legjobban el tudok képzelni magamhoz, mást egyáltalán nem. Max. ha valami nagyobb buli lesz és arra veszünk jegyet a barátnőmmel, hát azt várom már egy héttel előtte, de a bulizás nem valami életcél.

Igazán nem akarom sajnáltatni magam, mert semmi okom rá: egészséges vagyok, normális szerető családom van, tanulok, megkapom azokat a dolgokat a szüleimtől amik kellenek. Épp ezért nem értem, mi a baj velem.

Szerintetek mit tehetnék, hogy kilépjek ebből az állapotból?


2015. nov. 22. 21:53
 1/3 csimbile válasza:
Először is rúgd ki aki megcsalt, nem érdemes tovább folytatni, keress valami elfoglaltságot ami érdekel és leköt, bulizz és élvezd a fiatalságot csak a tanulás rovására ne menjen, azt hagy had menjen a maga útján , majd alakul. Legyen cél ami ad hajtóerőt, komoly kapcsolatot meg felejtsd el még fiatal vagy válogass és ne állj meg egynél.Csak gyerek ne legyen belőle mert az kettétöri az életed ha tanulni szeretnél.
2015. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Más életében mindenki okos.

A sajátjában meg oly buta.

Így nézd a jótanácsokat.

Az enyém sem kivétel.

Az adott állapotodból pedig úgy tudsz kilépni,hogy nem foglalkozol vele.Elfogadod,hogy így érzel s tovább lépsz.

Csodák és változások akkor jönnek csak ha te is változol...közhelyek tudom de,hogy mennyire igazak azt te döntöd el.

2015. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szoktál gondolkodni milyen tanár leszel?
2015. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!