Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi lehet a legfőbb...

Szerintetek mi lehet a legfőbb oka hogy szinte minden tehetősebb lánynak vagy akár értsétek úgy, akiknek tehetősebbek a szülei iphone-ja van?

Figyelt kérdés

Egyébként nincs semmi bajom a telefonnal magával, csak személy szerint kissé furcsának találom ezt több okból is.


Pl mivel manapság már rengeteg embernek van annak is aki nem éppen gazdag nem gondolnám hogy "menő" dolognak számít baromira nem egyedi. Már az áruk sem annyira elrugaszkodó más márkák csúcsmodelljeikhez képest tehát így a presztízse is odalett mondhatni.


Azzal tisztában vagyok hogy egyszerűbb kezelni mint egy androidos telefont, de pl a windowsos telefonokat is az .



2016. júl. 18. 22:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%

De-de, ez menő dolognak számít.

Samsungja lehet a legcsóróbb falusi arcnak is, de Iphoneja általában csak a wannabe, menőfejeknek van.

2016. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Márka, ez a menő.
2016. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Baromi régen kihalt már az egyediség... azért hordják, mert mindenkinél ezt látják... tehát "menő".


"Ők affajta standardek, a szabvány, a minta

Mintha el lenne tiltva az egyediség titka"

2016. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

#3

Egyből levágtam, hogy Anonim MC! :D

2016. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Még mindig lehet vele villogni,mint anyámék idejében a táskarádióval,az én tinikoromban meg a discman-nel.

Majd kitalálnak valami még újabbat,még drágábbat,miután már mindenkinek lesz iPhone-ja. Akkor meg majd azt az új kütyüt akarja majd mindenki.

2016. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

#4


Reméltem is, hogy valaki ismeri őt innen is. :)

2016. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Mert a legtöbben egymást majmolják.

Régen ez kimerült abban, hogy ugyan olyan a frizura,smink,ruha, mostmár , hogy a telefon is egy "kiegészitő" ezért ezt is másolják.

Ill. az iphone egy "szép" telefon, szóval nyílván tetszik is nekik, ahogy nekem is.

2016. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ilyen telefonom van, es egyatalan nem azert mert "meno". Volt mar dolgom samsung telefonnal, sot a szuleimnek is, es anyukamnak fel eve van meg a samsung telefonja, es eleg gyakran hallom, hogy lassu, pedig aztan gondolhatod anyukam mennyit hasznalja:D szoval nekem abbol volt elegem, hogy egy fel ev utan mindegyik telefonom leragadt, ugyhogy megkerdeztem az ismeroseimet, es egyontetuen az iPhone telefont ajanlottak, ugyhogy nekem igy lett..
2016. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
3 éve vagyok iPhone használó, 4s-el kezdtem, 3 évig gond nélkül bírta, most pedig 6s van. Én azért használok iPhonet, mert könnyen kezelhető. A 4s 1 nap használata után azt mondtam, hogy soha többet android meg bármi más se. Nekem a telefon sosem volt státuszszimbólum. Nem vagyok egy hivalkodó típus.
2016. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na azt díjazom mikor valaki tud érvelni mellette hogy miért választott iphone-t attól mászok csak a falra mikor valaki ilyenekkel jön hogy azért vette mert "mindenkinek ilyen van már"
2016. júl. 19. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!