Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek hogy kell öltözköd...

Szerintetek hogy kell öltözködnie egy tehetősebb embernek egy közösségben?

Figyelt kérdés
Megszólják a tanárok/diáktársak/munkatársak , hogyha márkás cuccokban jár? Származhat ebből hátrány? Érdemesebb inkább a középátlagot belőni és úgy öltözködni?

2014. máj. 17. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet és nem is kell megfelelni senkinek. Annyi a lényeg, hogy nem kell felvágni azzal, hogy valaki tehetősebb, nem kell szórni a pénzt és akkor csak azok fognak rosszallóan hozzáállni az emberhez, akik egyébként is megtennék, mert ilyen típusúak.
2014. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem lehet MINDENKINEK megfelelni. Ezt akartam írni.
2014. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem olyan cuccokat vegyél fel, amik tetszenek ártól függetlenül...

Ha épp olyan ruhák ezek, amik drágábbak, ráadásul te meg is tudod ezeket venni, csak duplán jól jársz.

És ne érdekeljen, ki mit mond!

2014. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem ízlésesen.


Én is megengedhetem magamnak, h olyan ruhát hordjak amilyet akarok. Lehetőség szerint jó minőségű, nekem tetsző ruhákat vásárolok, márkától árfekvéstől függetlenül. Elsődleges szempont, h ne legyen rajta hivalkodó márkajelzés! A legjobb, ha csak belül van. Úgy is mindegy, kitől vettem.


Nem szokott gondom lenni a ruháim miatt sehol.

2014. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy átlagos anyagi helyzetű közösségben sem szerencsés, több tízezres, márkajelzéssel ellátott holmit magadra aggatni, mert ez akkor is hivalkodó, ha nem tolod a többiek orra alá. Lehet kapni teljesen korrekt, komolyabb márka nélküli cuccokat is. Attól, hogy megengedheted magadnak (anyu-apu fizetni tudja), az nem azt jelenti, hogy akkor már csak azt hordj szinte. Ne evvel akarj kitűnni a tömegből.
2014. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Azt húzz amit akarsz.Nehogy azért öltözz a kínaiból,mert másoknak nem tetszik az,hogy megteheted.nekem a kedvenceim:TommyHilfiger,HugoBoss,CalvinKlein,és nem érdekel ha megszólnak,nekem tetszik.Ennyi.
2014. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Itt egy Burberry kabátról volt szó, aminek kihúzták a volt osztálytársaim a címkéjét, és azzal csúfolódtak, hogy apámnak honnan van erre, biztos nem tisztességes úton, stb... Szóval egyetemre kellenének tippek
2014. máj. 18. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell megfelelned azoknak az osztálytársaknak,jelen esetben akik így kihúzzák a címkét a ruhádból.Én amolyan 'szegény gyerek' vagyok,ráadásul lány,ezért mindig gond az öltözködés. Környezetemben nincsenek olyan osztálytársak akik márkásan,de ízlésesen öltözködnek.Itt csak amolyan ízléstelen rongyrázás megy,viszont engem nem zavarna ha látnák tehetősebb társaimat ízlésesen felöltözve.Annyival tudnám le hogy ez igen,ez stílus,igazán jó hogy megteheti,én is így cselekednék.Azzal is tisztában vagyok hogy a magam módján én is haladok, és tudom hogy egyszer én is járhatok szép ruhákban.


Szerintem célszerű úgy öltözni ahogy jól érzi magát az ember,ennek pedig legjobb ha nem szab határt a pénztárca.Az hogy a támogatnak a szüleid,pedig abszolút tisztelendő,hiszen én is csak akkor vállalnék gyereket ha a magam mércéjének megfelelően a legjobbat tudnám biztosítani.

Az osztálytársaid irigykednek,ráadásul tapintatlan módon.Ez a viselkedés őket igazolja,te emiatt ne változtass.

2014. máj. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, engem is piszkáltak emberek a cuccaim miatt és őszintén? Nincs közöm hozzájuk. Ha valakinek ez számít, akkor nekünk nincs mit beszélgetnünk. Azt hittem a barátaim, hát mégsem. A többi meg egyébként sem érdekel.
2014. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!