Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon gáz USA pólót...

Magyarországon gáz USA pólót viselni?

Figyelt kérdés

Amcsi zászlók van rajta dizájnosan + a fehérfejű rétisas.

Nincs különösebb oka, hogy van ilyenem, akciós volt a kínaiban... mégis félek kimenni benne forgalmasabb helyekre, mert belém kötnek a skinheadek.


2016. júl. 22. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A skinek nem azért kötnek beléd, mert gáz, hanem mert nekik nem tetszik és erős fiúknak érzik magukat.
2016. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam ilyesmi pólót a kínaiban, elég jól néz ki némelyik. Ha nagyon beléd akar valaki kötni úgyis beléd fog bármit viselsz.
2016. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Az USA póló az világ bármelyik részén gáz USÁ-t kivéve..:D
2016. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En meg USA es brit zaszlos taskakkal jartam-keltem egy idoben, meg kulfoldet is megjartam veluk (Belgium, Horvatorszag, Ciprus es Milano). Sehol nem nezett meg senki. Ez csak egy taska, illetve jelen esetben polo. Aki meg beled kot, az ugyis talalni fog rajtad valamit, ami nem tetszik neki, fuggetlenul attol, van-e USA polod vagy epp turulmadarat hordasz magadon, utobbi esetben meg kocsog gardista leszel.
2016. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ki a fa sz nézi, hogy milyen pólóval mászkálsz az utcán, de most tényleg? :D

Végigmegyek a városon, találkozok legalább 50 emberrel és egyiknek sem jegyzem meg a pólóját, sőt nem is azt szoktam figyelni. Vedd fel nyugodtan már ha megvetted.

2016. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2016. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. A skin headek-et az ilyen nem érdekli, ezért nem kell összefosni a gatyót.
2016. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!