Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem divat olyan kalapokat viselni mint amiket ma láthattunk? (képek)

Figyelt kérdés

Úgy is kérdezhetném hogy az angoloknál miért divat? Nektek tetszettek? Nekem némelyik nagyon bejött, felpróbálgatnám őket. Na persze csak úgy ha mindenki olyat visel. :)


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. ápr. 29. 22:54
1 2 3
 1/25 napietus ***** válasza:
100%

nekem mindegyik tetszik, kivéve a második, az nekem túl extravagáns :) egyébként én hordok néha kalapot, pl. esküvőre vagy keresztelőre.


29/N

2011. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
En régebben hordtam,amikor divat volt. Szerettem, mi magyarok nem vagyunk "ùriak".:)
2011. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem divat mert a magyarok nagyon konzervatívak.Múltkor pont látttam a tv-ben hogy a styleistok nyilatkozták hogy itt nem divat a különcködés mert mindenki tömeg cucc függő.Mindenki csak azt hordja amit mások.Senki nem mer különcködni bár ez érthető is mert valszeg 10 emberből 9 kiröhög vagy tesz valami megjegyzést.
2011. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

hát nemtom az 1 elmegy,de a többi durván ocsmány. most nézd meg az harmadikat mekkora. buszra felse tudsz szállni csak ha leveszed.

21/f

2011. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
Kate kis kalapja nagyon szép,ízléses,és nagyon jól áll neki.A többi röhejes,ízléstelen,föl nem venném..
2011. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
Istenem Kate annyira gyönyörű és az egész esküvő olyan megható volt..nagyon nem szokott érdekelni más magánélete, de ezen tényleg meghatódtam és egy kicsit irigylem is:)
2011. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Én teljesen beleszerettem az ilyen fejfedőkbe, sőt nekem azok a fejdíszek is tetszenek mint pl ez:

[link]

2011. ápr. 29. 23:02
 8/25 A kérdező kommentje:
Na jó, ők sem szoktak ebben buszozni... :)
2011. ápr. 29. 23:04
 9/25 anonim ***** válasza:
73%

Ez a tollas cucc ez jó :)

Amúgy nekem pl. nem igazán tetszik ez a kalapdolog.

2011. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A felső tízezer (na jó, Magyarországon csak pár száz :D) ma is hord kalapot megfelelő eseményekre. Az átlagember pedig Angliában sem :)
2011. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!