Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az amerikaiak miért hordanak...

Az amerikaiak miért hordanak cipőt bent a házban? :/

Figyelt kérdés
Én youtubeon elég sok amerikait nézek és mindegyik cipővel van bent a lakásban( gondolom benti cipő) de minek? :/

2016. júl. 23. 11:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Helyedben vasarolnek egy uj , sokkal erosebb szemuveget
2016. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kicsit kiábrándító jelenet lenne,amikor a csinoska főszereplőnő lerúgja a cipőjét. Az ilyen momentumhoz általában valamilyen "illat" is társul, és ez a néző tudatalattijában is megjelenne. Én egyébként azon szoktam kiakadni, hogy az ajtót szinte sohasem csukják be. Kinyitják, átmennek egy helyiségbe, az ajtó meg úgy marad.
2016. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

'Kinyitják, átmennek egy helyiségbe, az ajtó meg úgy marad.'


Mivel az operatőr aki megy utána nem tud átmenni a falon/ajtón.

2016. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azon az amerikain jól nevettem! :D Arra fele vannak érdekes dolgok, szóval ha te felveszel cipőt reggel akkor az legyen rajtad estig? :D Amerikai logika. Amúgy is meddig tart felvenni egy cipőt talán 10 másodperc? Ennyire lusták?
2017. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!