Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szep, rendes lanybol miert...

Szep, rendes lanybol miert valik egy ido utan bekepzelt, flegma, ri. Bis kinezeto no?

Figyelt kérdés
Ilyen 20as eveiben jaro lanyokrol van szo. Az elejen termeszetes szepseg volt, majd nem lattam egy fel evig kb, es kiakadtam, mellek kinn, feszulos ruha, magassarku cipo, full smink es latszik rajta, hogy flegma, bekepzelt nocske lett. Mi lehet ezeknek a valtozasoknak az oka?
2016. júl. 23. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
A média.
2016. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Változások álltak be az életében, ezért ő is megváltozott.
2016. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Általánosítás.
2016. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Aki szexi mer lenni az mindig beképzelt ribi... nem is lehet semmi más, látszik rajta, ugye? Ekkora baromságot. Ha így tetszik magának akkor hagy öltözzön már így. Ha rendes lány volt akkor nyilván most is az, csak más lett a stílusa.
2016. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

vadászik.

vagyis épp nincsen palija és beveti a nehéztüzérséget a jobb esélyek miatt.

amúgy érdekes,hogy te egy ilyen csajban beképzelt flegmát látsz,én pedig potenciális kúrást.

2016. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb természetes, visszahúzódó lány ugyanúgy vágyik a figyelemre, mint a népszerűek. Ha megkapják a lehetőséget, hát kihasználják.
2016. júl. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan kiről szól a kérdés, vagy milyen konkrét megnyilvánulásokból látszott, hogy "flegma, beképzelt"?

Kicsit nekem is általánosításnak hangzik.


Természetből fakadóan az emberek sokszor azért flegmák, mert eleve számítanak arra, hogy negatív véleménnyel kell szembesüljenek.

Mások meg a "lenézést" látják ebben, pedig ennél egyszerűbb, félelemből fakadó barátságtalanság is lehet, amikor valaki túl sokat foglalkozik mások véleményével.


Azt nem tudom, miért érzik szükségét sokan az ilyen rivalkodó stílusnak, de simán úgy is lehet mondani, hogy *elégedetlenség* az oka.


Én nem szoktam foglalkozni az ilyennel:) Viszont fölöslegesnek tartom, hogy flegmaságról beszéljenek sokan, úgy hogy kapásból ők is természetesen flegmák az ilyen lányokkal.

Nekem a flegmaság nem a személyiség része, hanem személyekhez kötött viszonyulás, ami sokszor kölcsönös.

Szóval ha mondjuk te is flegma vagy a "ri.Bikkel", akkor mit vársz?:)

2016. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A média elég nagy befolyásoló tényező ilyen esetben, néhányan a celeb világra szeretnének hasonlítani, csak közben elfelejtik, hogy ezzel feladják az egyéniségüket és a természetességet, ami szerintem a legfontosabb. Persze mindenkinek más az igénye...


24F

2016. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!