Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélik el a melegeket...

Miért ítélik el a melegeket és a leszbikusokat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 17:41
1 2
 1/18 anonim válasza:
16%
Mert az emberek többségének még nem ment el a józan esze.
2016. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%

Nekem velük még nincs is bajom...

Inkább azzal van, hogy lassan már mindenki maga dönti és változtatgatja a nemét/szexualitását egyik napról a másikra, aztán, ha már egy kicsit is nemtetszésed mutatod ki velük szemben, akkor rögtön jönnek az emberjogi aktivisták feljelentgetni.

2016. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

#1

Bravó.

Igazán empatikus, toleráns, remek ember lehetsz.:)


Leginkább a világnézettől függ,aminek a gyökereit a neveltetésben kell keresni.

Sajnos sok buta, bunkó, csolatasu ember van...

2016. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
13%

1es vagyok.

Nézd szerintem ez gusztustalan és undorító.

És semmi baj a neveltetésemmel sem a természetemmel.

2016. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#1

Kivalthat bárkiben negatív érzéseket, de szerintem elítélni nem kellene.

Ha valaki a saját neméhez vonzódik, az nem jófejségből,divatból teszi.

Gondolj bele,ha te lennél meleg,milyen érzéseket váltana ki belőled,ha mindenhol undorral,megvetéssel találkoznál egy olyan dolog miatt,amiről nem tehetsz!?

2016. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
Nekem alapvetően nincs bajom a melegekkel de! Kurv*ra elegem van a felbvonulgatásból. Nem veszik eszer a bzik, hogy gyakorlatilag már emiatt utálja meg őket mindenki? Nekem se volt semmi bajom velük, amíg el nem kezdtek felvonulgatni. Nem is volt túl nagy mizéria a melegek körül.
2016. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

A felvonulás pont arról szól,hogy felvállalják magukat ország-világ előtt.

Engem speciel nem zavar,sem jobb,sem rosszabb nem lesz tőle az életem.

Ha az emberek elfogadnák a másságot, nem kellene felvonulni.

Happy end.

2016. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyes emberek szeretnek másokkal foglalkozni, meg azzal amihez semmi közük. Ez pont ilyen dolog hogy a szexuális beállítottság mindenki magánügye vagy azé akivel megossza.
2016. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5%
Mert nagy divat lett, nőknél térden állva kell esedezni kúsznia a férfinak, akit még igy is kutyába vesznek mert hogy nem egy ideál alkat, egyén, ezér lesznek melegek a férfiak, a nők ebből jönnek azzal hogy hát nincs olyan férfi ami tökéletesen egyezik az ő általuk elképzelt ideállal, igy hát csajos bulin akik hasonlóan itélkeznek, elég egy kis pia és máris egy hangon vannak hogy egymás érzéseit fényezgetik ápolják, igy elkerülhetettlen h kiny.ák egymást amiből hát miért is ne lehetne több..mint egyszeri alkalom. és h ezt látják egymástól ma már alap divatból h jaj most miért ne szerezzünk örömet h szegény lelke összetört kikell ny.lni boldoggá tenni. Igénytelenség, ilyet még állatok se csinálnak.. Persze meglehet magyarázni, 21.század h az érzések minden. Ez inkább szerintem csak akarat gyengeség, tartás hiánya. Most ez olyan h imádom a kutyákat, de ha látok egyedül s azt gondolom h jaj milyen kis magányos lehet, még se húzom a f.rkamra.
2016. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

#9

Ez igazán szép volt.

Szerintem a személyes nyomorodat, nem kellene belekeverni a kérdésbe...

2016. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!