Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a melegeket/le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a melegeket/leszbikusokat?

Figyelt kérdés

nem tehetnek róla,hogy ilyennek születtek,de mindenki csak bántja őket..most nem azokról van szó,akik vonulgatnak,meg az utcán mutogatják magukat,hanem a "normálisakról"


ti elfogadjátok őket?

kort és nemet is légyszi


2012. aug. 29. 15:05
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk a Földön azért van nő és férfi, hogy azok egymásban lássák meg a lényeget ...

És nem két egynemű ... :/

Nekem ez egy kicsit felfoghatatlan dolog, de aki azt érzi, hogy neki erre van szüksége, engem nem zavar, addig, amíg nincsenek túltengéseben ...!

19/L

2012. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
0%

Mert undorító és természetellenes.

Ez olyan, mintha villával akarnád enni a levest, vagy a nadrágot a fejedre húznád.

Maradjon minden úgy, ahogy 'elrendeltetett'.

2012. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

lehet h természetellenes,de nem undorító..nekik meg az undorító ami a heteroknak jó..erre még nem gondoltál?:)

gondolom nincs ilyen ismerősöd,nekem van és nagyon rendes ember.senki nem gondolná róla h az.nem hiszem h ebben bármi is undorító lenne.a hálószoba meg rájuk tartozik..

2012. aug. 29. 15:18
 4/49 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a normálisakkal semmi bajom. Tényleg nem tehetnek róla, hogy kikre gerjednek. Egy meleg srác meg azt nem tudja elképzelni, hogy mi lehet vonzó egy nőben...
2012. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
98%
semmi bajom a melegekkel/leszbikkel,nem ők undorítóak,hanem akik ilyeneket mondanak vagy írnak róluk és jobbnak gondolják magukat náluk
2012. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
0%
Az egy dolog hogy természetellenesek, meg undorítóak, de még fel is vonulnak. Ez a baj velük.
2012. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegyik..kérdésben is benne van
2012. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
0%
Akkor csak az első két ok miatt.
2012. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
ha te lennél ilyen,akkor is az lenne?:) mert ugye nem ők döntik el..
2012. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
21%
Ha én is olyan lennék, akkor a gondolkodásom is olyan lenne, szóval akkor más véleményen lennék.
2012. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!