Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más visszahúzódott, félénk,...

Más visszahúzódott, félénk, csendes sem ment a barátaival eddig nagyon sehova sem?

Figyelt kérdés

Sajnos én így vagyok vele, de kiváncsi vagyok, hogy mások is így vannak-e ezzel, mint én. 17 évesen még sehol sem voltam a barátaimmal, iskola időn kivül sosem találkoztam egyikkel sem, de még egyedül sem. Ha a szüleim nem mennének pl. boltba, akkor nagyon még a házból sem mennék ki.

17F



2016. júl. 25. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1 olyan barátom van, akit igazán barátnak nevezhetek, vele azért néha ki szoktunk mozdulni (kirándulás, mozi, kávézás, stb.), az osztálytársaimmal mind jóban vagyok, de őket azért nem nevezném barátomnak, csak olyan haver-félének. Ha te így is jól érzed magad, akkor nincs miért aggódnod, nem kell magadra erőltetned olyat, ami nélkül is jól megvagy. Én is eléggé ilyen otthonülős típus vagyok, meg tudlak érteni!
2016. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(nagyon aranyos ha egy fiú félénk ^^) Én is ilyen kaliberő vagyok, de nem feltétlen félénkség miatt, hanem mert utálom az emberi lényt... 3 db barátom van, ők olyan barátok, hogy ha éppen most fulladoznék a Csened-óceánban akkor is valahogy odakerülnének mellém. Velük bárhova megyek, kivéve strandokra >< Más emberrel, de még a családommal sem megyek szinte sehova sem.
2016. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csendes-óceánban* És még annyi, hogy én hajnalonként szoktam jelentősebben kimozdulni 2-5 óra fele, sport miatt.
2016. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!