Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai tinik körében népszerű...

A mai tinik körében népszerű a hosszú, ombrés haj. De ez pár éve divat. Ezek műhajak, hajhosszabbítások?

Figyelt kérdés
Mert ennyi idő alatt nem nő meg ilyen hosszúra.
2016. júl. 25. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2016. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú hajs sok lánynak volt már a kezdetektől. Emlékszem, jó 15 éve egy osztálytársam anyukájának fenékig érő haja volt én minding elképedtem rajta.


Na, akinek már hosszó volt a haja, az befestette a végét és ennyi.


Vagy szerinted csak pár éve hord bárki hosszú hajat?

2016. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként is tudom, hogy ezek az obrés frizurák általában természetes festett hajak.
2016. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, én úgy látom, mintha sokkal több embernek lenne hosszú haja. Persze, eddig is lehetett, de nagyon hosszúakat látok mindenhol.
2016. júl. 25. 21:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megnő nekik hamar, annyi idő alatt is.
2016. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csipoig ero voros ombres hajam van. Nekem nagyon gyorsan no, 1 honap alatt akar 4-5 centit, igy persze a festes is egyre lejjebb kerul. De egyaltalan nincs muhajam, teljesen termeszetes. Egyebkent az ombre lenyege epp az, hogy csak a hajszalak also vegeit festik be, azert nez ki ugy, nem pedig attol, mert annyira le van nove.
2016. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, azzal tisztában vagyok, mi az ombre lényege, most a hosszúság ettől független tulajdonképpen. Köszi a válaszod.
2016. júl. 25. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más hogy mennyire nő meg a haja. Ha nem ápolja egyszerűen letörik a vége aztán megáll a növés. Kész.

Hála az égnek mostmár a természetes hajszín leginkább a barna a szép szőke vörös és fekete a trend nem pedig a szét szivatott ultrabrutal hidrogen.

Így hogy nem gyötrik szét meg is nő hamarabb a haj. Nekem is pl derékig ér.

2016. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik a hidrogénszínű haj. :) Köszi a választ.
2016. júl. 26. 12:12
 10/11 Fizikiwi válasza:

Nekem fenekem alá ér a hajam és természetes ombre stílusú. Nem festett.

12/l

2016. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!