Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem vagyok túl népszerű a...

Nem vagyok túl népszerű a suliba. Mit tegyek, hogy sokkal menőbb legyek? Mit vegyek fel? Eddig csőnacit, kivasalt hosszú hajat, inget hosszúújju pólóra húzva és fekete mellény+kalap. (mint Nikolasz-é) ERgyébként fiú vagyok 11-éves :S

Figyelt kérdés
valami olcsó össze állítást szeretnék,de mégis egyszerűt.Ha tudtok akkor képeket az összeállításhoz töltsetek fel!!!Köszi :P
2011. ápr. 21. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

az a lényeg hogy jó fej legyél, és nagyszájú.

de úgy őszintén: fiúnak csőőőőnadrááág?? meg kivasalt HOSSZÚ haj? az mimá? b*zi vagy vagy mi van? valószínűleg ezért nem szeretnek :D inkább egyenesszárú gatyát vegyél fel, deszkás cipővel, kalapot ne, az ing az még úgy oké.(talán)

2011. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Olyat viselj, amit a sulidban a menő fiúk. Egyébként pedig hidd el, nem a külső a lényeg; a mi sulinkban az egyik legnépszerűbb fiú, hát szépen szólva nem egy álompasi, mégis mindenki bírja, mert vicces, csomó programot meg rendezvényt ő szervez a sulinak, és mellette mindig jó kedved van.
2011. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha külsőben akarsz változtatni, akkor szerintem vágasd le a hajad, hagy a kalapot, és az ing még oké,, de alatta hosszúujjú? hát nem tudom egy kicsit fura. de van egy csomó tök jó férfipóló is..
2011. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát tizenegy évesen SEMMIKÉPPEN ne vasald a hajad és ne azon törd az agyad, hogy hogyan legyél menőbb. A csőnadrágról nem is beszélve. Ez nem valami fiús.


Ha hosszabb hajad van, akkor esetleg zselézd fel kicsit, kócold össze és ne hordj kalapot, meleg van, tavasz van és miért kéne iskolaidőben kalapban mászkálni?


Vegyél bő szárú farmer nadrágokat, esetleg szaggasd meg őket, vagy koptasd ki. A rövidnadrág is jó ötlet, mikor már melegszik az idő. Azt jegyezd meg, hogy a csőnadrág nem menő vagy fiús. Hordjál övet is esetleg, valami szebbet és fiúsat.


Felső szempontjából mivel még csak 11 vagy, kockás inget, vagy galléros pólót hordj, vagy sima rövidujjú trikókat esetleg valami melegítőt ha úgy van kedved.


Cipő... A legjobb lenne, ha egyszerű tornacipőt hordanál, esetleg fekete converse-t vagy adidast, nike-t... Amiben focizni is lehet. Ha akarsz baseball sapkát is hordj, de ne olyan fullcap féleséget.


Néhány képet is mutatok:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ja és most mondom a lényeget, amit nagyon fontos megjegyezni! Nem a ruha fog téged népszerűvé tenni! És nem is fontos a népszerűség! Legyél jófej, vicces, érdekes és rendes mindenkivel! Szerezz igazi barátokat! És ne a divat után menj, hanem találj magadnak egy egyedi öltözködési stílust!


15/L

2011. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tornacipő(ha magas szárú, akkor betűrve) Origi csatos bőr öv. Ha hosszú ujjú az ing, akkor tűrd fel, ha rövid akkor jó az úgy simán. A mellényt hanyagold hozzá, a mellényt inkább valami hozzá illő polóval vedd fel, és sállal(lazán tekerd a nyakadba, hogy lelógjon) . A kalap az kuka.:) A hajadat, elől vágasd be 3mm-re, és oldalt is 3mm-esre, középpen hagyd meg, és azt vasald felfelé, utánna hajlakkot rá. 17/ F. ;)
2012. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!