Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szingli fiuk, lanyok ti...

Szingli fiuk, lanyok ti hogyan veszelitek at a nyarat egyedul? ;

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 12:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Miért a nyárra van kiélezve?
2016. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Talan mert most nyar van..
2016. júl. 27. 14:54
 13/25 anonim ***** válasza:
68%
Június elején Németországban voltam egyedül vonattal. :-) Sihuhu... :-D Csak úgy hirtelen jött az ötlet, ráértem és vettem egy oda-vissza jegyet a Keleti pályaudvaron, elmentem megnézni milyen is egy másik ország. Tök jól éreztem magam, pedig csak 2 éjszakát aludtam ott, szívesen maradtam volna tovább is. Most dolgozom, augusztus végén, szeptember elején lehet, hogy elmegyek még bulizni valahová, ha lesz akkor még valami jó fesztivál, esemény... Hátha szalonspiccesen összeszedek valami cuki cicababát... :-) Gondolom azon is, hogy inkább lemegyek valami tengerpartra pár napra, de az meg egydül lehet, hogy rossz lenne...
2016. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
De akkor miért nem csak, "hogy viselitek a szinglilétet?" Mindenki tudja, hogy nyár van. Vagy, hogy viselitek a szinglilétet szerdán?
2016. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Rendben kijavitom a kerdesem: hogy viselitek a szingliletet 15:23 kor? Nem ertem neked az miert baj, hogy ugy kerdeztem..a kerdesem ugy teszem fel ahogy akarom ha nem tetszik ne valaszolj vagy ne nezd vagy barmi.
2016. júl. 27. 15:24
 16/25 A kérdező kommentje:
Utolso elotti remelem tobb cicababa is osszejon 😃
2016. júl. 27. 15:25
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem, csak én ezt úgy értettem, hogy valamilyen elvárásod van a nyárral kapcsolatban. Mintha aki párban van, annak kellemesebb lenne az időjárás vagy nem is tudom.
2016. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nekem most nehezebb mint telen volt,talan azert mert az egesz nyarat megsem tolthetem a hazban igy meg ha kimozdulok allandoan szerelmes parokat latok.. kozossegi oldalalkon nyaralos "boldog par"os kepek stb...
2016. júl. 27. 15:35
 19/25 anonim ***** válasza:
88%
amugy van benne valami kinyitod a fb-t, es csak azt latod ,hogy "nyaljak" egymast a nyaralason :D
2016. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul, de legalább még állandóan dolgozni is kell, úgyhogy nem tudok annyit gondolni erre. 22/f
2016. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!