Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert rettegek egyedul aludni?

Miert rettegek egyedul aludni?

Figyelt kérdés
A tesvéremmel kozos szobank van, amikor itthon alszik ahogy faradt leszek, elalszom. Viszont, ha elmegy itthonrol erstere ( mint peldaul ma) reggel 6-7ig szorongok, nezem az idot az ablakon hogy miert van sotet. 3napja nem aludtam az ejjel, csak napkozbe amikor zsong a haz es itthon van a csaladom. Amikor lemegyek a nap a szobamba ulok es eloszor telefonozok az agyba, nem merek felallni, ugy erzem vannak a szobamba, ha a telefonom figyelem a szemem sarkabol latok dolgokat, peldaul egy not, odakapom a fejem es a szekreny all ott. Ha egy apro mesz hallatszik uvoltok, sikitok amig valaki be nem jon. Rettegek elaludni a lpak oltva vannak de szornyen felek, minden szuszogasra ami nem tolem jon hanem a batyam szobajabol vagy akahonnan osszerezzenek elont a Panik a felelem a retteges. Nagyon orulnek ha valaki tudna segiteni rajtam.
2014. aug. 31. 05:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolkozz racionálisan, az segít, ne hagyd hogy elragadjon a képzeleted, ha úgy véled van valaki a szekrényben vagy ilyesmi, odamész és megnézed, nem lesz ott senki és semmi. Régen gyerekkoromban és is féltem egyedül, de azt csináltam amit mondtam, motoszkálást hallottam odamentem megnéztem, volt egy jó késem, bele is vágtam volna ha van ott valaki, küzd le a félelmedet, mert ha nem, akkor felnőtt korodban is beszari leszel, és az már igencsak kellemetlen lenne.
2014. aug. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg esetleg lámpa mellett aludni, vagy a nappaliból beszűrődő fénynél. Esetleg gépen, tv-n kapcsolj valami filmet.
2014. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, Te nagyon gyerek vagy akkor még...

Majd elmúlik az évek alatt.

2014. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!