Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kínai ha gyereket nemz...

Egy kínai ha gyereket nemz mondjuk egy magyarral és a gyerekük gyereket nemz egy magyarral és annak a gyerekük is gyereket nemz egy magyarral - hány generáció után nem lesz külsőleg kínai a gyerek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rasszista, csak érdekel; egy kínai összes leszármazottja pl egy magyar nővel kínai szemekkel (nem szeretném a ferde szem kifejezést használni), fekete hajjal és, stb születik vagy egy idő után, ha a kínai minden egyes leszármazottja csak magyarral nemz gyereket, eltűnnek a kínai külső tulajdonságok?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. jún. 22. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem a mamám ukran volt, apamnak nem voltak ukran arcvonasai, , nekem igen, és a lányom arcában is van ukrán beütés.
2016. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem egyik ismerősöm egy argentín nő, két lánya született, a nagyobbik argentín külsőleg (kreol bőr, fekete haj, stb), de a kissebbik teljesen szőke, talán zöldszemű, fehéres bőrű.


Egy másik ismerősöm egy arab nő, két gyermeke van, magyar férfitól, az egyik kinézetre tiszta arab, a másik szőkehajú, fehéres bőrű, kékes szemű.


Mindkettő aki más mint az anyja, annyira nás, hogy ha nem ismerném az anyjukat, nem is jutna az eszembe, hogy argentín vagy arab az anyjuk.


A romáknál is a vegyes szülőktől származó gyerekek közül akad olyan, aki egyáltalán nem visel külső roma jellemvonást (hófehér bőr, tejfölszőke haj, kék szemek)


És a fekete- és fehérbőrű emberek közös gyereke is nem csak fekete lehet; kreol bőrű is lehet vagy olyant is hallottam, hogy ikrek születtek és az egyik gyerek fehér a másik fekete lett.


De a kínai, japán, stb férfi + magyar nő gyermekei mindig az apára ütnek (ázsiai nő+Pl európai férfinél meg az anyára). Ezért is érdekelne, hogy ez minden generációban így lesz majd ha a pl kínai apuka és magyar nő született gyermeke pl magyar nővel nemz gyermeket és annak a gyereke is magyar nővel nem gyermeket és így tovább vagy lehet, hogy pl az ükunokájuk már pl nem lesz kínai szemű vagy nem fekete haja lesz? És ha ez megtörténhet, kb hány generáció után lehet?

2016. jún. 22. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 3-4 generáció után már nem lesz "kínai szemű".


Volt amúgy egy ismerősöm, a nagyapja félig japán volt. Az ismerősömön egyáltalán nem volt semmi ázsiai beütés.

2016. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2016. jún. 23. 08:48
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
53%

Mekkora baromság ez lol. A genetika nem így működik. Ismerek olyan kevert fehér-keletázsiait, akinek európai vágású szeme van, pedig félvér.

Ráadásul baromira zavar ez az enyhe rasszista tartalom ebben a kérdésben.

2016. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolso; de neki az egyik szülője ázsiai vagy nagyszülője?


Engem meg az zavar, hogy kíváncsiságból feltett kérdésben is a rasszizmust látja valaki.


Ez olyan, mint amikor egy feketebőrü ember kasszazárás után elér a boltba és azt mondja, hogy "persze, nem szolgálnak ki, mert fekete vagyok..."


Nem azért érdekel, mert "fúj, kínai lett a gyerek, mikor fog ez eltűnni a családból?!"! Erről szó sincs!

Azért érdekel, mert eddig minden ilyen ismerősömnél a baba kínai / koreai lett kinézetre és érdekelt, hogy ezek a gének megmaradnak e dominánsnak és minden leszármazott a családban ázsiai lesz e vagy nem. De ha pl az lenne a válasz, hogy igen, az lesz se kámpicsorodnék el; nem zavarna. Érdekességként kérdeztem és nem rasszistaságból!

2016. jún. 23. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!