Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik a nők, hogy...

Miért hiszik a nők, hogy festett szőke hajjal majd jobban néznek ki?

Figyelt kérdés
Annyira erőltetik, főleg az idősebbek, hogy fiatalabbnak nézzenek ki, hogy már közröhej tárgyai lesznek, ahogy sárgára festik a hajukat.Igen, sárgára, mert az nem szőke! Én eredeti szőke és kék szemű nő vagyok és tökre furcsállom ezeket a mű szívott hajú nőket, a genetika nem nekik dobta ezt a labdát, miért nem törődnek bele? Most nem azokra gondolok akik sötét szőkék, ők fessék a hajukat, de akik kreol és khmm "barnák azoknak nem áll jól, sőt inkább vicces a nagy barna szemöldök+barna szem és a csibe sárga hajuk. pluszba még igénytelen is a hajuk rendszerint mert a peroxid széttöri a hajukat... és ezek miatt lennék én a szőke nő? :D mármint én lennék a hülye mert szőkének születtem, nem ők...de persze úgymond az eredeti szőkéket majmolja az egész világ, meg még kék kontaktlencsét is rakatnak be, csak, hogy imitálják az eredetiket. Persze mindenkinek saját döntése, de könyörgöm, aki nem annak született miért nem törődik bele amit kapott? Nagyon szép barna és fekete hajú nők is vannak, akik a saját hajszínükkel a legszebbek szerintem.

2016. aug. 1. 14:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Téged miért foglalkoztat, hogy más milyenre festi a haját?

Az, hogy valaki igénytelenül csinálja, oké, gáz.

De mi az, hogy nem ezt dobta a gép akkor ne legyen olyan hajuk?

Akkor te meg ne sminkelj, ne szedd a szemöldököd, sőt, semmilyen testszőrödet, mert ilyennek születtél, minek azon változtatni?

A mai világban van lehetőség arra, hogy ilyeneket megváltoztass magadon, akkor mi ezzel a baj?

Én meg természetes sötétszőke vagyok, és feketére festett hajam van, mert így tetszem magamnak.

2016. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Én festem, és eddig 3 ember hitte azt, hogy eredeti. És a saját anyám, aki barna hajú, mondta nekem, hogy szarul áll a sötét haj, sokkal jobb a világos.


Ne érezd magad különlegesnek a genetikád miatt, az csak véletlen.


Nem majmol téged senki, nyugi.

2016. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Miért hiszed azt, hogy van bármi közöd is ahhoz, hogy más milyenre festi a haját?
2016. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy különlegesebb vagyok, de ahogy ti se érezzétek többnek magatokat, hogy kentek egy vegyszert a fejetekre és máris szebbek lesztek és fiatalosabbak, csak magatokat csapjátok be meg másokat/pasikat/. az igazság fáj látom, brühü :D
2016. aug. 1. 15:05
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
És téged miért érdekel ez úgy mégis? Nagyon gáz vagy :D
2016. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
De te meg nem veszed észre hogy magad égeted a buta hozzászólásoddal, kérdéseddel? Igen, pont egy agyatlan szőkeként viselkedsz.
2016. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Első vagyok

A fekete haj pont hogy öregít elvileg, engem húsz évesen nem zavar, nem néztek még nagyon többnek :D

A pasikat meg nem verem át, szerintem a viszonylag fehér bőrömhöz és világos szememhez egyértelmű, hogy nem természetes haj, a párom is tudja :D


A vegyszerekről meg annyit, hogy nem sminkelsz, használsz szőrtelenítéshez gyantát/krémeket, körömlakkot, stb?

2016. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
"de könyörgöm, aki nem annak született miért nem törődik bele amit kapott?" Mert sokan nem akarnak olyan lenni, te is biztos változtadsz magadon ha nem tetszik vmi.
2016. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
A kedvencem mikor leborotválják a szemöldöküket, és visszarajzolják. Egy normális visszarajzolt szemöldököt nem láttam még, mind taszító.
2016. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy valaki szőke, nem jelenti azt hogy jobb a többinél, meg hogy azt majmolná mindenki. Festik a nők a hajukat? És? Kipróbálnak olyan hajszíneket is, amik kevésbé természetesek vagy előnyősek? És? Ennyi erővel az is szánalmas ha valaki szoliba jár, vastagabbra meg sötétebbre sminkeli a szemöldökét mert most az a divat és festi a szempilláját, mert azt meg a barna bőrű és hajú nőknek dobta a gép és másnak nincs jpga hozzá. Mindenki azt csinál a külsejével amit akar. Gáz a hozzáállásod.
2016. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!