Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour 4b leszivatott majd...

Colour 4b leszivatott majd feketére festett hajon működik?

Figyelt kérdés
a hajam sötétbarna kb 2évig volt szőke ombre meguntam befestettem feketére de csak egyszer és a fekete festék alapbol nagyon kopik szóval a hajam végéről leszeretném szedni a colour 4b szerintetek leszedné? vagy igaz hogy szőkitett hajon nem működik? és hányszor kéne használnom hogy világos szőkét kapjak? (a hajam végét színezni szeretném csak azért)

2016. júl. 4. 16:17
 1/1 anonim válasza:

Olyanra szedi le maximum, amilyen szőkítés után lett.


Nekem leszedte a feketét a hajamról, ami előtte szőkítve volt, ráadásul nem egyszer lett szőkítés után feketére festve. Ilyen középbarna árnyalatot kaptam. Nem tudom, hogy ha kenek-e még rá akkor leszedi-e sárgára mint amilyenre a szőkítőkoktél, mert utána fodrásszal világosíttattam tovább a hajam.

Fontos hozzátenni, hogy ha szilikonos (értsd normál, akármilyen amilyenre nincs ráírva hogy nem tartalmaz szilikont) sampont használsz és durva hőmérsékleten rendszeresen vasalod a hajad, az rontja az esélyeket, sőt... Az oka egyszerű, a hajvasalással egyrészt beleégeted a festéket ÉS a szilikont a hajadba, másrészt a szilikonréteg meggátolja a festékpigmentek eltávolítását a hajból. Én szilikonmentes cuccokat használok és elég ritkán vasalom a hajam, így csinált az intenzív éjfeketéből meleg közép-világosbarnát.

Ja, és ha kipróbálod (egy próbát megér), mindenképp olyan hosszú ideig öblítsd ameddig írja és ne fess rá azonnal. Ezek kulcsfontosságúak. A kezelés után meg sztem te is jobban jársz egy fodrásszal.

Amúgy, szőkített hajból persze, hogy kopik a fekete. 3. festés után már majd nem fog, de te tudod. Ne kínozd ennyit a hajad, én megtettem ráadásul az egésszel és hát... :(

2016. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!