Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek felnőttesebb?

Hogyan legyek felnőttesebb?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Kezdem azzal, hogy elég hülye génállománnyal és hormonháztartással rendelkezem, és lassabban fejlődtem a többi lánynál. Úgy gondolom, mostmár elég fejlett vagyok, de ez a kisebbségi érzés nem tudom kiiktatni magamból. Egy társaságban folyton azt érzem, hogy én vagyok a "legkisebb" és a legszerencsétlenebb, pedig csinálok mindenféle felnőttesebb dolgot, pl rendezvényszervező csapatokban vagyok benne, zenekarban zenélek stb. Alapjában véve nem csinálok gyerekes dolgokat, mégis úgy érzem, a barátnőimre inkább tekintenek mint majd' húszéves lányokra, mint rám. Pedig sem az öltözködésemben sem a viselkedésemben nem különbözök tőlük? Mi lehet a probléma? Gondolkodás szintjén kellene változtatni valamit?

2016. aug. 2. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azon kéne változtatnod hogy ne gondolkozz azon hogy mások vajon mit gondolnak, mert úgysem tudhatod, max kitalálsz hülyeségeket ami nem is igaz és emiatt érzed szarul magad.
2016. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet kisebbségi komplexusod van. Vagy lehet az arcod, testalkatod esetleg hangod miatt nem vesznek komolyan, "felnőttesnek".
2016. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!