Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy lazább legyek?

Mit tegyek, hogy lazább legyek?

Figyelt kérdés
Mindig is távolságtartó voltam, és mivel elég rossz körülmények között élek, van egy elég állandó rossz kedvem, ami mellé egy erős merevség is párosul. Hogyan tudnék feloldódni, kicsit? Vagy amíg benne vagyok a "rossz körülményekbe" nem is fogok tudni változni?

2016. júl. 24. 00:05
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Mindenképpen azt tanácsolom hogy ha van lehetőséged akkor olvass. Nagyon sokat! Ezáltal meríthetsz erőt a mindennapi élethez. Korábban hasonló gondokkal küzdöttem és ez adott erőt.


Nem tudom hány éves vagy. Ha tanulsz még akkor próbálj meg kicsit közelebb kerülni az emberekhez. Érdeklődj szünetekben, mosolyogj. Lássák rajtad az emberek hogy nem harapsz, és őket is bátorítod ezzel.

2016. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Mondhatni irodalmi mélységeket emelsz ki a kétmondatos magasságba. Szép. Erre nem tudja senki a választ. Ne akarj semmilyen lenni és lazább leszel. De hogy az elsőnek is igaza legyen olvasd el Jack Kerouac Úton című könyvét, belazítja a horizontod ha engeded.
2016. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!