Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek ha lenne egy...

Mit tennétek ha lenne egy órátok amivel megtudnátok állitani az időt?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Világuralom! FUCK YEAH!
2016. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát... Ööö... megálitanám az idöt. :P
2016. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

#2

Pont ezt akartam írni! Pacsi

2016. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Elvenném az összes nőtől az összes ruhát meg pénzt
2016. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Jobban részletezhetted volna. Ezt úgy kell elképzelni, mint egyes filmjelenetekben, hogy minden részecskemozgás megszűnik, de fizikailag hatással vagyok mindenre a környezetemben vagy csak egyszerűen egy totálisan statikus világba csöppennék? Jobban belegondolva, utóbbinak qrvára semmi értelme nem lenne, de előbbi esetben sem lenne sok lehetőségem olyan dolgokra, amelyekből sok hasznot húznék.
2016. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kukkolnék :D :D
2016. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Miután megállítottam szaladnék a legközelebbi atomerőműhöz ellenőrizni, hogy vajon az idő megállásával együtt leállt–e benne a magfúzió is, mert ha nem akkor az nagy baj lenne rám nézve...
2016. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7. ez nekem is eszembe jutott :)
2016. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5-ös. Úgy is lenne értelme ugyanis bizonyos helyzetekben sokkal több időd lenne nyugodtan átgondolni a dolgokat és annak megfelelően nem elhamarkodottan cselekedni.

Amúgy én felcsapnák szuperhősnek. Ha vissza is tudja pörgetni nem pedig csak megállítani akkor a világ legjobb szuper ereje a Deadpool féle halhatatlanság mellett.

2016. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Összetörném az órát, mert teljes káoszt okozna a világtörténelem menetében a használata.

Megszületünk.

Felnövünk.

Leszünk, akikké váltunk és dolgozunk vagy csak éldegélünk, ha valami szerencse folytán nincs szükségünk arra, hogy munkáért kapott bérből éljük életünket.

Ha szüdégét érezzük, vagy vágyunk arra, utódokat nemzünk és a többségét fel is neveljük tisztességgel, - embere válogatja.

Szerencsésebb esetben megöregszünk, majd elhunyunk.

Szerencsétlenebb esetben "idő előtt" hunyunk el.


Amennyiben volt utódunk, az megpróbálja folytatni azt - valamilyen szinten, - ami az életmunkánk, vagy/és életfilozófiánk volt.


Légy olyan kedves, próbáld meg ugyanezt "lepörgetni" az idő tényező nélkül!

2016. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!