Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gondolkoztatok már azon, hogy...

Gondolkoztatok már azon, hogy mit tennétek, ha megtudnátok, hogy egy év múlva meghaltok?

Figyelt kérdés
S ha igen, akkor mit tennétek? Mit csinálnátok másképp?
2016. jún. 4. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálnék másképp. Jelenleg is úgy élek ahogy az nekem tökéletes. Nem élek sablon életet. Az meg cseppet sem zavarna hogy meghalok... jobb fiatalon mint megvárni a leépülést.
2016. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Jaj, én lennék a legboldogabb ember a világon!! Rühellem az életet. Ha egy év múlva meghalhatnék, az tökéletes lenne. :') Várnám nagyon. :)
2016. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Semmit. Nincs bakancslistám, amire vágyok, az elérhetetlen. Ha 1 évem lenne, akkor meg se érné küzdeni érte, mert nem lenne időm kiélvezni.
2016. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lazábban élném az életet.

Nem aggódnék, hogy mi lesz 5-10 év múlva.

Találkoznék sok mindenkivel, akivel nem gyakran szoktam, hátha már nem látom többet.

Van pár dolog, amit még megtennék, amik rajta vannak a képzeletbeli listámon.

2016. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Teljes mértékben elégedett vagyok az életemmel. Viszont az utolsó napon tuti lesmárolnám azt a srácot akibe lassan féléve szerelmes vagyok :D 18/L
2016. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem várnék egy évet, kiállnék valami gyors vonat elé
2016. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Pár évvel ezelőtt erre a kérdésre úgy válaszoltam volna, hogy felkeresném azokat, akik valami oknál fogva sokat jelentettek nekem, és még 1-2 helyre elutaznék. Ma már azt válaszolom, hogy semmit. Örülnék neki, hogy vége lesz mihamarabb.
2016. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Inessential ***** válasza:
58%

#6, az nagy hiba lenne. Az orvosok tévedhetnek. 1 év hosszú idő, az alatt még változhat a helyzet.

Nagyon sokan túlélték már az orvosok által halálra kitűzött napjukat.

2016. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Elmennék pszichológushoz, anyagoznék, innék-cigiznék ezerrel, vandálkodnék, utaznék, befesteném a hajam platinaszőkére, buliznék, mindenkit jól kiosztanék, verekednék-csapnék vágnék, sírnék, táncolnék, járnám a természetet, élő vízekbe fürödnék, sziklákról ugrálnék. nék-nék-nék. :D
2016. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
kiposztolnám facebookra hogy legalább azok is irjanak akik nem szoktak, igy kapnék annyi biztatást h több önbizalmam lenne mint azelőtt egész életemben :D
2016. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!