Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkaugyi kozpont altal...

Munkaugyi kozpont altal tamogatott tanfolyamra fogok jarni ha felvesznek szerintetek ha nem vagyok valami okos akkor ott leneznek majd esetleg csesztetni fognak?

Figyelt kérdés
meg beilleszkedesi gondjaim is vannak sajnos söt depresszios is lettem kicsit kinezik az ilyen embereket? 1 eve vagyok munkanelkuli igencsak elszoktam attol hogy emberek koze menjek utcara is csak akkor teszem ki a labam ha van valami dolgom, egyebkent csak az udvarra megyek ki maximum

2016. aug. 3. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Há fakk se tudja de ezt egy másik kérdésed alatt belinkelted h nem kapsz választ úgyhogy ;)
2016. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lefognak nézni :)

Próbálj kicsit többet menni az utcára, stílust váltani és kényszeríteni magadat a vidámságra, mosolygásra. Ez egy idő után rutinná válik, majd rendszeres szokássá és aztán pedig a személyiséged része lesz :)

2016. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megprobalom koszi
2016. aug. 3. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!