Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik csak azért vesznek/nem vesznek fel bizonyos ruhákat, mert (állításuk szerint) fúdemenő vagy fúdegáz, meg hogy másnak feleljenek meg? Aki meg ettől eltér, arra pedig rászállnak és trollkodnak vele?

Figyelt kérdés
Én személy szerint rendkívül sznobnak/egoistának tartom őket. Tele van a padlás ilyen divatmajmokkal,mindig azt nézik,mások mit szólnak,magukat pedig elnyomják.Nem képesek őszintén és szabadon élni,ha meg te nem olyan vagy,akkor bántani fognak,ki szerint normális ez?Igyekszem elkerülni az ilyen úrhatnám,megfelelni vágyó,nyájszellemű kispolgárokat!Inkább vessenek még azért,mert egyedi vagyok,mint hogy kövessen a nyájat.A társadalom belénk erőszakolta,hogy egyformának kell lenni,ha valaki meg szabadabb,azt mindig bántja a nyáj.De én csak a saját fejem után megyek,akaratos vagyok,és semmilyen nagyzoló,jellemtelen féreg nem mondhatja meg,hogy milyen legyek kívül belül!VANNAK MÉG EGYÉNISÉGEK??ELEGEM VAN EBBŐL A MENŐ-CIKI MENTALITÁSBÓL,remélem másnak is!

2016. aug. 3. 19:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%

Most megmondtad a frankót!

Appám, ez fogja megváltoztatni az életem, ja mégsem!


Ha téged nem érdekel, hogy más miért csinálja azt-amit, akkor te se várd el, hogy mást érdekeljen a te véleményed.

Nem vagyunk egyformák, kész...lehetsz te akármilyen lázadójani, attól még ugyan úgy lesz olyan, akit az érdekli, hogy mit diktál a divat.

2016. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
18%

evolúciós igény, hogy az ember csoporthoz tartozzon, így valamelyest normálisabb beilleszkedni, mint mindenáron kilógni a csoportból, de jó hír, hogy kevés számú ellenálló épp úgy része a csoportnak, mint a beilleszkedők, szóval meg van a szerepe mindenkinek :)


Ez inkább ilyen középiskolai probléma, amikor bizonytalanná válik minden az ember körül, sőt az emberben, a sok változás mellett kell valami állandó, ezt pedig a nyájban találják meg. Később előtérbe kerül az egyéniség is, aztán már nem is lesz ez érdekes kérdés

2016. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#2 Azért vagyunk,hogy EGYÉNISÉGEK legyünk,nem azért,hogy menősködjünk,LESZ..OM MI A MENŐ-CIKI,NEM KELL EGYFORMÁNAK LENNI,ÉLJEN AZ EGYÉNISÉG!!!!!!!
2016. aug. 3. 21:08
 4/27 A kérdező kommentje:
#1 A jóbüdös k..a anyádat,te konformista,leszom mit mondasz te kis g..i!!!!! HA NEM TECCIK AZ EGYEDISÉG TAKARODJ ERRŐL AZ OLDALRÓL!!!!!! ÉLJENEK A SZABADGONDOLKODÓK!!!!!!!!Ha most találkoznánk én simán gyomronszúrnálak,te kispolgár!!!!!!
2016. aug. 3. 21:12
 5/27 A kérdező kommentje:
Csak olyan írjon ide,akinek egyedi a stílusa,és nem akar megfelelni a birka normáknak!!!!!!!
2016. aug. 3. 21:18
 6/27 anonim ***** válasza:

Nekem is elegem van ebből.

Egyre gyakoribbak a kiközösítések, egyes mentális problémák (pl. szociális fóbia, depresszió, testképzavar, súlyos önbizalom-hiány), a felelőtlenség.


Vannak sokkal fontosabb dolgok is mások külsejénél, és ízlésénél.

Például saját magunkat fejleszteni, küzdeni az álmainkért, szeretettel hozzátenni valamit a világhoz (akár csak egy ici-picit, mondjuk szelektíven gyűjteni a szemetet, vagy hálásnak, kedvesnek lenni), segíteni mindenkinek, akinek csak szüksége van rá (és tudunk), nem utolsó sorban a szeretteinkkel is törődni.


SOKKAL élhetőbb hely lenne ez a világ, ha minél több ember így tenne. :)

2016. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
az egyéniség és a fogyaték különböző dolgok, csak jelzem :D
2016. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#7 Igen,csak a legtöbben ezt összekeverik,mert konformisták.
2016. aug. 3. 22:18
 9/27 anonim ***** válasza:
50%

XDDD és a konformistának mi köze ahhoz, hogy valaki nem ismeri a fogalmak valódi jelentését? (mint többek között az egyéniségek itteni szószólója, a mi kedves kérdezőnk?!)


#1 voltam.

Ja, és csak hogy tudd, ezt az üzenetet a legújabb iphoneomról írom, amit anyukám vett 3 hete nekem, de lassan kezdem unni, szóval kérek mellé mást is, meg a bmw 320d-t is lecserélem, amit apukámtól kaptam 4hónapja, már annyira de annyira elavult lett, meg nem is menő, hiába a full extra :s :s :s

Éljenek a konformok, éljenek a reformok! kukába az egyén szellemével!

2016. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#9 Ne menősködjél már,azt sem tudod mit beszélsz!Senkit nem érdekel milyen ájfonod van,csak a pofád nagy,amúgy full hülye vagy!
2016. aug. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!