Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy bizonyos...

Hogy lehet, hogy bizonyos dolgokat ilyen jól megjegyez míg másokat meg egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú, aki udvarol nekem és 1 csomó dolgot megjegyez velem kapcsolatban sok dolgot viszont nem, olyanokra emlékszik, amit hónapokkal korábban mondtam neki pl. mi kedvenc ételem, meg hova szeretnék elutazni, de teljesen hétköznapi dolgokat is pl. hogy 3 hónappal ezelőtt a vitorlázásról beszélgettünk... viszont más dolgokat meg tök hamar elfelejt. Például nemrég vettek fel egy céghez ezt múlt héten mondtam is neki hogy hova, de már el is felejtette.
2016. jún. 9. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:

figyelmetlen, szórakozott vagy csak fáradt és ezért ingadozik a figyelmi teljesítménye.


súlyosabb betegségeket is jelezhet: Figyelemhiányos zavar, depresszió, szorongás stb..

2016. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!