Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ne foglalkozzak...

Szerintetek ne foglalkozzak velük?

Figyelt kérdés

Sziasztok létre hoztam megint egy fb fiókot mert egy ismerősömmel össze akarok futni egy nap...ha már semmit sem csináltam egész nyáron...csak nem merem bejelölni az ismerőseim mert már 2x eljátszottam ezt...de töröltem magam mert mindegy magán okok miatt(+amúgy sem jó a kapcsolatom velük)...most itt a nyár nem keresem a társaságuk és hát...tuti hogy ki beszélnének ahogy mindig hogy ''némáááá megint bejelölt ez a nyomorék'' és még sorolhatnám.

mit tanácsoltok? hagyjam őket a fenébe?


2016. aug. 3. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be az ismerősöd, akivel még tartani akarod a kapcsolatot. A többit pedig, akikkel nem is vagy jóban szerintem hagyd a francba. Aki kíváncsi rád az úgyis keresni fog, aki meg nem azért meg nem is kár.
2016. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez a baj ember kiváncsi rám...senkit sem érdeklek:/
2016. aug. 3. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyi magányos ember van, annyi embert nem érdekel senki, mi a francért nem kezdtek el itt barátkozni egymással?


Érdekes, a fiatalok többsége folyamat bulizni jár, mégis olyan, mintha az ország összes fiatalja itt panaszolná el, hogy mennyire magányos.

2016. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán mert a sok bulizás nem ér semmit.
2016. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!