Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne legyek unalmas?

Sajtospuszedli kérdése:

Hogyan ne legyek unalmas?

Figyelt kérdés
szerintem azért nem vagyok kapcsolatban mert unalmas vagyok.. soha semmi izgi nem jut eszembe, főleg egy randin. az sem hogy mivel nevettethetném meg a másikat. ötlet? 20/f

2016. aug. 3. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis olvasás,szabad levegő, bandázás a haverokkal nem ártana neked
2016. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ezen mulik. Itt vagyok én általában egy szot se szolok nem tünök ki fura is vagyok és unalmasabb mint akárki akit ismersz. És még is van barátnőm mondjuk nem én érdemem hanem az övé de ez egy másik történet. Lehetsz te bármilyen biztos sok száz hasonlo kaliberü lány van a világban aki olyan mint te. Probálkozz probálkozz ne parázz és ha nem megy ne eröltesd mert az sose vezet johoz. Online amugy érdemesebb elöbb szét nézni egyszerübb elkezdeni nincs meg a para minta szemtől szembe helyzetnél és ha már beindulnaka dolgok akkor menni fog rendes. Nem utolso sorban nem olyan kellemetlen ha még se jönne be a másik.
2016. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy,hogy kiölöd magadból a megfelelési kényszert.
2016. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek a mai fiatalok olyan kishitűek. Biztos hogy nem vagy unalmas.

Csúnya már inkább lehetsz és talán kicsit büdös is. Ezt csak a szintén csúnya és büdös lányok kedvelik. De mivel te nem kedveled a csúnya és kissé büdös lányokat, ezért vagy egyedül.

2016. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!