Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nőként mivel tudom feldobni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nőként mivel tudom feldobni a párkapcsolatomat, hogy ne legyen/legyek unalmas?

Figyelt kérdés
Szexuális és nem szexuális téren IS!!
2016. ápr. 17. 11:43
 1/9 A kérdező kommentje:

25 évesek vagyunk, párom is és én is.

2 éve vagyunk egyutt.

Sokszor annyi a program, hogy kocsikázunk a városban.. eljárunk kajálni, moziba, otthon filmezünk.. szexelünk.

Néha kicsit unalmasnak tartom már ezeket a megszokott programokat.

2016. ápr. 17. 11:46
 2/9 anonim ***** válasza:

nem szexális téren randizni kell. mármint párkapcsolatban is. nem mindig a józan megfontolásokat választani, ugyanúgy elmenni meginni egy kávét, ahelyett, hogy otthon lefőzöd a melegítőben negyed áron, elmenni sétálni, nem csak elmenni valahova, elmenni moziba, pedig valaki kölcsön tudja adni dvd-n.


Szerintem ez a legfontosabb nem szexuális téren. Szexuálisan pedig kérdezd meg a párod, hogy miről fantáziál, és mond el neki te is. Ennyi, hiába mondom neked, hogy én arról álmodok, hogy egy csaj Leila hercegnő jelmezben megkeresi a fénykardom, ha ő a macskanőre bukik ;)

2016. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Titusztitusz ***** válasza:
Az attol függ mindig, hogy mire van igénye a párodnak...De miért nem kérdezed meg tőle, hogy mire vágyik, meg mit szeretne hogy csinálj ha a kedvében szeretnél járni???
2016. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Leginkább nem szexuális térre gondoltam.

Én ilyen jó időben elmennék kirándulgatni, sétálni egy erdőben, vagy lazulni egy tó parton. Szeretek nézelődni.

Tavaly pl rá tudtam beszélni hogy menjünk el a fővárosi állatkertbe. Kb FÉL ÓRA alatt végigszaladtunk rajta

2016. ápr. 17. 12:02
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja igen és az meg lemaradt, hogy ő nem szeret kirándulgatni.
2016. ápr. 17. 12:02
 6/9 A kérdező kommentje:

Mostanábam sokszor unatkozunk.

De lehet, hogy még a téli punnyadás miatt...

2016. ápr. 17. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Hmm, amiket leírsz azokat kommunikáld felé is.


Az állatkert amúgy jó példa. Én imádom, és volt barátnőm, aki elvitt/eljött velem, nem zavarta, hogy a kedvenc állatom 200x megnézem... Volt aki meg olyan volt, mint a párod, hogy fél óra alatt letudta az egészet. Neki más volt a fontos, például egy plázában 100 évet tudott bent tölteni. Persze, mondanom sem kell, hogy melyikből lett tartós, hossz kapcsolat, és melyik volt csak futóbb.


Beszélgessetek, mert ez az alapja mindennek, hogy megtaláljátok, hogy kit, mi érdekel, ha pedig nagy a szakadék az igények terén, akkor valamit ki kell találni, hogy meglegyen a közös nevező, mert egyébként 10 éveket nem lehet úgy leélni, hogy az egyiknek minden hétvégén bizsereg a talpa egy kis túrára, utazásra, kulturális programra, a másik meg elvan a tv előtt, vagy a haverokkal sörözéssel.

2016. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szívesen sétálok veled néha este városban, Margit sziget, Római part. Családom van szóval mást nem akarok :-)

38/F

Ha nincs közös nevező akkor néha csináljatok programokat külön is.

2016. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik férfival randira és rögtön nem fogsz unatkozni és ezt addig csináld amig olyan társat nem találsz aki mellett nem érzed azt hogy unatkozol. Amelyik mellett azt érzed az nem az igazi és az mellett nem is lehetsz boldog csak épp megalkudsz hogy ne legyél egyedül.
2016. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!