Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki egy önző, álszent...

Mindenki egy önző, álszent disznó. Szerintetek is? Több alant

Figyelt kérdés

Tehát ha szegények vagyunk, irigykedünk a gazdagabbakra, ha gazdagok vagyunk lenézzük a szegényeket... - az önzőség netovábbja...

Az álszentségre példa: ugye mindenkinek csak a legaranyosabb, legédi-bédibb kisbaba, macska tetszik, azt cirógatják, az óvónéni is a legaranyosabb kislány haját fésüli stb... Na de mivan ha nem volna aranyos? Vagy vmi baleset következtében elveszítené az "aranyosságát"? Lehet többet rá se néznének, számukra meghalna...

Ezek a példák a mindennapi életből valók, nem filmekből stb, és sajnos mind igazak. Az ember esendő, gyarló, erősnek akar látszani, de nagyon is gyenge...



2016. aug. 4. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Te a "mindenki", vagy a "senki" halmazba sorolod magad?

.

A krétai bölcs kijelentette, hogy MINDEN krétai MINDIG hazudik.

2016. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Tudod ezek alapján én nem vagyok ember.....egyszer egy sáros rettenetesen csipás és beteg bolhás kiscica feküdt az árokban....pont nem érdekelt hogy mennyire visszataszítóan nézett ki éppen....az ölembe vettem és megsimogattam felmelegítettem adtam neki enni inni és bekentem a szemét hogy meggyógyuljon....nem élunk valami jól a szüleimmel de rosszul sem...mégis sosem néztem le a szegényeket mert nem mind tehetnek arról hogy szegények...a gazdagok közt is van normális és rendes de van amelyikuknek elszall az eszük a pénztől....sajnálom őket....és lehet hogy szerinted hazudok vagy valami ufó vagyok de szerintem vannak olyan helyzetek amikben nem szabadna hogy a pénz diktáljon...és a szépség ilyen esetekben egyátalán nem számít...egy beteg kancsal vagy eppen ferde szájú emberrel ugyanúgy bánnék mint egy széppel....mert nem szabadna hogy hátrányosan megkülömböztessenek bárkit a külseje vagy akár a pénze alapján....lepontozhatsz...lehet hogy el sem hiszed hogy én így gondolom és szerinted én is álszent vagyok...de nem...és biztos hogy sokan mások is azt gondolják amit én...
2016. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát. Én nem így látom ezeket a dolgokat. Szegény vagyok de nem vágyom többre. Boldog vagyok így is. Nincs szükségem szép és aranyos állatokra.

Hol élsz te????

2016. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen az ember, lehet bőgni fórumokon ezerrel, már előtted posztolták vagy százan ilyet, és utánad is fogják még, de nem változtat semmin, ideje lenne már befejezni a rinyát és elfogadni.
2016. aug. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!