Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért csodálkozik mindenki,...

Miért csodálkozik mindenki, hogy vékony nő létemre szeretem a disznó sajtot, csülökpörköltet?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Ennyire rossz emberismerő vagy?
2014. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezek szerint :)
2014. máj. 24. 21:54
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

Nem ezért csodálkoznak, hanem mert ezek undorító ételek. Disznósajt, fujj.


Szerintem senki sem annyira hülye, hogy azt hiszi, hogy a soványak levegőt esznek, meg fényt. Max azt hiszik, hogy kihányod utána:D

2014. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Mert ez ma nem divat, csak a csirkemell.

Én is szeretem mindkettőt, sőt a családom is, és mind vékonyak vagyunk.

2014. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát nem hányom ki!


Látod, megint egy idióta, aki azt hiszi, ha valaki vékony, az tuti hánytatja magát, vagy valami gáz van vele.

2014. máj. 24. 22:25
 6/15 A kérdező kommentje:

3:


Lehet sokaknak undi, de olyanok is csodálkoznak, akik maguk is szeretik :)

2014. máj. 24. 22:26
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, talán hatnak rájuk a mindenféle fura képek a vékony nőkről, ami egyesekre mondjuk igaz is...

Én nem csodálkozom :) Ezek teljesen jó cuccok, emlékeim szerint (nem nagyon szoktam húst enni, megfelelő minőségű házihoz nehéz jutni és nem próbálkozom, inkább eszem mást)... Mindig is a disznó volt a kedvencem, finom állat.

2014. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#3: "Szerintem senki sem annyira hülye, hogy azt hiszi, hogy a soványak levegőt esznek, meg fényt."

Logikusnak tűnik a gondolkodásod, de úgy látszik, Te még nem láttál elég hülye embert. Bármit képesek hinni, ijesztő...

2014. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Sokan meg azt hiszik, hogy ha valaki kövér az csak pacalt, disznósajtot, és csülökpörköltet reggelizik, és desszertnek paprikás szalonnát eszik.

Én kövér vagyok és vegetáriánus. Nem eszek disznóhúst, mégis 80 kiló fölött vagyok.

Szóval az ,hogy vékony vagy teljesen mindegy..

2014. máj. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert nem ismerik az emberi szervezet működését és azt hiszik, hogy aki sovány, az diétázik, vagy fogyózik.
2014. máj. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!