Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg akar halni vagy mi?

Meg akar halni vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel társaságban szoktunk kiruccanni ide-oda.Általában többen ülünk egy autóban,de Ő legtöbbször egyedül megy a sajátjával és nagyon durván vezet(Szembeelőz bármivel,ha látja,hogy belefér(mondjuk nem 1.4 es astra van a segge alatt,szóval általában belefér),másokat szinte lenyom az útról,szóval oltárian parasztul vezet).Egyik nap vele kellett utaznom és még egy csaj is volt az autóban,szóval már láttam előre mi lesz.Fel akar vágni a csaj előtt és addig vagánykodik,hogy valahol otthagyjuk a fogunkat...

Érdekes mód egész normálisan vezetett és sehol nem nyomta 100-110 nél többe,csak akkor előzött mikor tökéletesen tiszta volt a terep.Mikor hazaértünk kérdeztem tőle,hogy miért ment ilyen visszafogottan,amire azt mondta:"Ha balesetezek és meghalok akkor ezt dobta a gép,de az utasaimat nem fogom megölni vagy megnyomorítani."

Ilyenkor mi van?Egy balesetben a másik autó utasai is sérülnek,erre nem gondol?


2016. aug. 5. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne utazz vele többet.
2016. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó arc ...
2016. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!