Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért állítják gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért állítják gyakran úgy be a férfiakat, mint valami anyámasszonyatonáját, aki kis hőemelkedéstől meg akar halni?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasok hasonlót, de az életben azt tapasztalom hogy pont a nők tudnak mindent lerendezni azzal hogy "fáj a fejem".

És egy fejfájástól már feljogosítva érzik magukat arra, hogy úgy beszéljenek mással mint aki a s...-ükből rángattak ki, jobb esetben, rosszabb esetben meg elvonulnak és úgy csinálnak mint más akinek 40 fokos láza van.


2016. máj. 26. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Én az életben pont azt tapasztalom, hogy a pasik haldokolnak minden miatt. Vagy épp a másik véglet, mikor valaki akkor se hajlandó orvoshoz menni, mikor már komoly baj van.

Nekem pl sok évembe telt, mire találtam olyan pasit, aki nem ilyen :D

2016. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt már én is észrevettem, aztán pont hogy a férfiak olyanok, hogy szarnak ráő, aztán már csak akkor mennek mikor nagy a baj.

A nők meg minden kis aprósággal szaladnak az orvoshoz meg a neten kutakodnak.

Nem tudom, én se értem.

2016. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én pont az vagyok amit 1-es ír. Bár vannak bizonyos témák amivel én is szaladok az orvoshoz majd megnyugat, de a 39 fokos láz nem az. Le is toltak egyszer a rendelőben, mert felette voltam 39-nek és kellett igazolás mert azért a kolegákat nem akrtam végigfertőzni, mondták hogy vegyek be gyógyszert aztán jöjjek. Természetesen nem vettem, de a láz lejjebb ment. Levettem a fűtést az autóban. (tél Volt)

Na ezért jól le lettem tolva.

2016. máj. 26. 23:50
 4/11 A kérdező kommentje:
Én egyébként csak azt tudom elképzelni, hogy aki meg akar halni már 37 foknál, azért csinálja hogy kicsit rá figyeljenek. Vagy ez marhaság?
2016. máj. 26. 23:51
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
apám is ilyen "haldoklok egy kis náthától" és a barátom is a legkisebb problémánál már rohan az orvoshoz, én csak fogom a fejem. nem hiába vált már a reklámban is külön fogalommá a férfinátha
2016. máj. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Keresztapám egyszer karácsony után napokig hányt & hasmenése volt, de nem akart orvoshoz menni, mert majd ő kipiheni otthon az ünnepek alatt, aminek az lett a vége, hogy úgy kiszáradt, hogy be kellett vinni a kórházba infúziókúrára. Keresztanyám meg egyszer elesett, beverte a fejét valami régi vas lomba, de amikor keresztapám el akarta vinni, hogy kapjon egy tetanuszt, meg hogy egyáltalán nézze meg az orvos, hogy nem kell-e összevarrni a sebét, keresztanyám negyed óráig veszekedett vele, mert épp akkorra vártak egy vevőt, akinek meg kellett volna mutatniuk az eladó házukat.

Nem tudom, hogy ennek pontosan mi a tanulsága:

- hogy nem feltétlenül a nemünktől függ, hogy mennyire törődünk az egészségünkel

- hogy az idiótaság sem a nemfüggő

- vagy hogy milyen szép is, amikor a zsák megtalálja a foltját

2016. máj. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 te meg a tüdőgyulladást is kihordod lábon... bla bla bla. Betegség az betegség.
2016. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A laz az engem ledont 38 fokos laznal mar a vegrendeletemet irom. Betegseg nalam ahh kiut de ndm rohanok orvoshoz otthon forro tea alvas masnap mehetek akarhova. Szoval ha ez anyamasszonykatonas akkor en az vagyok :D
2016. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Apukám egy kis hőemelkedéstől is itthon fetreng és jajgat (szó szerint, egész nap szuszog meg nyög), nem lehet szólni hozzá, mert ő épp beteg.

Nagypapámnak valami gond volt a lábában levő erekkel, fájt a lába, de még akkor se volt hajlandó orvoshoz menni, mikor elüszkösödött az egyik lábujja... áztatgatta gyógynövényes teákba, meg kenegette otthon kutyult körömvirág krémmel, végül le kellett vágni az ujját.

Egyik helyzet se teljesen normális szerintem.

2016. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert ezt tapasztaljuk... illete 2 véglet van: van, aki Rambónak képzeli magát, és még komoly problémánál sem hajlandó segítséget kérni... meg ott van az a kategória, amibe pl. öcsém és csomó imerősöm beleesik, hogy 37 fokos hőemelkedésnél vagy egy beszakadt lábkörömdarabkánál már szipognak az ágyban, nyöszörögnek, és az anyjukat vagy a párjukat küldözgetik elhaló hangon minden szarért, vízért, hátvakarásért, szemét kidobásáért akkor is, ha az adott nőnek ezer más dolga van, ha meg nem kapják meg azonnal, játsszák a hattyú halálát. RENGETEG pasi viselkedik így.
2016. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!