Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szeretet a világ legnagyobb...

A szeretet a világ legnagyobb hazugsága?

Figyelt kérdés

Azok a lányok akiket eddig szeretni próbáltam odaadással és őszintén mind kegyetlenül elbántak velem. Mindegyik tovább lépett, ha jött egy olyan, aki nálam magasabb egzisztenciával, több pénzzel rendelkezett és egyetlen mondattal semmivé vált a mézesmázoskodás, amit előtte velem produkáltak. Ahogy jött a jobb, rögtön neki kezdtek nyalni és neki mondták: ó igen, hát én téged őszintén szeretlek!


Helyesen gondolom, ha szeretet helyett inkább az alkoholt és a prostituáltakat választom?


Az első közelebb visz a halálhoz, a második pedig olcsó és könnyen megszerezhető boldogság, és nincs benne a zsarolás vagy a megcsalás kockázata!


2016. aug. 6. 10:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Magadból kifordulva írsz ilyesmit, hülyeség! Hidd el léteznek még angyalok, de nagyon ritkák. Vigasztaljon az, hogy a te véred nemes, nem vagy olyan alávaló mint akik ezt tették veled. Maradj meg tiszta, mint lelkileg, mint testileg. Kitartás!
2016. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
a szeretet egy olyan érzés, ami könnyen átverhető :) nem hazugság, csak sokszor tévedés, ez azért jelentősen mást jelent. egyszer mindenki talál majd valakit, akiért megéri ez a sok tévedés, és vele boldogan leéli majd az életét :) az alkohol semmin nem segít, ámbár én is ezt használom.. :D a prostik meg.. ha szereted a betegségeket, és a salátát :P hát hajrá :D
2016. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
nem! a "tanulj fiam, hogy jó állásod legyen" a világ legnagyobb hazugsága.
2016. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ne keverd a szeretetet a birtoklási vággyal és a fellángolással.

A szeretet jó pár hónap alatt alakul ki és később elmélyül. fájdalommal is jár és dolgozni kell érte.

Felőlem válaszd a könnyebb utat, élvezetek mögé menekülni könnyebb de később erősen visszaüt majd. AKi elégedett magával az meg van egyedül is nem társfüggőség miatt keres vkit hanem mert érzi h fontosak a másikkal egymás számára, de neked ehhez még érned kell. jó szakkönyvet, barátot, pszichológust ajánlok első körben.

te nem azért voltál kedves és odaadó mert szeretted őket hanem mert vágytál egy jó szexre és évezetekre ha bevallod ha nem így van

2016. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg ne ba.zd el az életed csak mert ők ennyire elba.zottak.

Te aztán jól kifogtad az id.ótákat.Sajnálom.De gondolj bele tényleg jó így mindent eldobni és a szerint élni amit leírtál?

Az eddig leírtak alapján szerintem jó felfogású ember vagy csak el vagy keseredve amit meg is értek.De ne add fel.


Azok akik téged átvertek nem szerettek.(Már bocs.)Úgyhogy szerintem ne írd a szeretet számlájára ezt a dolgot.


A hazugságról meg annyit hogyha megkérdezel valakit hogy "Hazudtál már?" és erre azt mondja hogy "Nem" akkor ő akkor hazudta a legnagyobbat.

Ugyan kérem.. mindenki szokott hazudni.Ha lehet így felosztani az embereket akkor "jó" emberek azért hogy másoknak ne legyen rossz."Rossz" emberek azért hogy maguknak legyen jó.

Hazugságnál nem kell kategóriákra osztani hogy "füllentés" meg ilyenek.A hazugság az hazugság pont az a lényeg benne hogy nem igaz.De nem azt kell figyelni hogy hazudott valaki hanem azt hogy miért.

Az emberek sokszor nem látják a fától az erdőt..nem mindig azt kell nézni hogy mit tett a másik hanem azt hogy miért.

(Az utóbbi nem illik igazán a témához de ha már a hazugságról volt szó leírtam a véleményem)

2016. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#4: Egyáltalán nincs igazad! Ismersz talán, hogy ennyiből ilyen messzemenő következtetéseket vonsz le rólam? A volt párommal még vagy három évig együtt voltam miután teljesen meguntuk már egymást az ágyban. Azért voltam vele mert szerettem és Ő volt az, aki nem tett meg mindent, hogy normalizálódjon a kapcsolatunk. Jó pszichológussal eddig még nem találkoztam, csak pénzéhessel meg hazudóssal, de aki ismer egy normálist, annak megköszönöm...
2016. aug. 6. 10:49
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

"A szeretet a világ legnagyobb hazugsága?"

Szeretett = pénz,pénz,pénz 10/10 külsővel.


Ez legundorítóbb,legszánalmasabb hazugság világon:

"szegényen is lehet boldognak lenni"

"Szegény gyerekek nagy szeretettben meg boldogságban fognak felnőlni."

2016. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%

Vannak nagyobb hazugságok, de valóban ebben is nagy átverés van. Persze nem mindig, de sokszor.


"Helyesen gondolom, ha szeretet helyett inkább az alkoholt és a prostituáltakat választom?"


Helyes... elég képlékeny fogalom, de mindenki úgy éli az életét, ahogy neki tetszik, ha te így szeretnéd, tedd azt.

2016. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Paraszt fehér lovon nevű felhasználónak nem, de a többieknek köszönöm szépen a nagy is értelmes hozzászólásokat!
2016. aug. 6. 12:12
 10/19 A kérdező kommentje:
***a nagyon is**f
2016. aug. 6. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!