Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek, ha a számotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a számotokra legfontosabb emberről kiderülne, hogy valami halálos betegsége van, amit nem lehet gyógyítani, és az orvosok csak egy hetet jósolnak neki?

Figyelt kérdés

Ez a valaki nagyon messze lalkik tőletek és ti nagyon szeretitek. Elmennétek a világ másik felére is hogy utoljára láthassátok és elbúcsúzzatok tőle?



Ez már egy másik kérdés: Ti hisztek abban hogy akit olyan emberek vesznek körül akik szeretik, az nagyobb esélyel gyógyul ki akár egy halálos betegségből is, mint akinek senkije nincs?



2016. febr. 28. 13:29
 1/5 Evus1999 ***** válasza:
Én elmennék a világvégére is érte, hiszen fontos számomra és felejthetetlenné tenném számára azt a maradék egy hetet. A hitt kicsit talán erős szó arra, de néha ha nagyon akarjuk és sokat teszünk valamiért történnek csodák. :)
2016. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szeretetem mindenképp kimutatnám, azaz elmennék...
2016. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel a számomra legfontosabb emberről van szó, akár a világ másik felére is elmennék.

A második kérdésedre a válaszom az, hogy igen. Akinek nincs senkije, aki szereti, annak (szerintem) tulajdonképpen már nincs is célja az életben, ezért nem is akar meggyógyulni. Az akaraterő pedig mindennél fontosabb.

2016. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is volt halálos betegségem,(máj), és amikor észrevették már szinte menthetetlen voltam, de a körülöttem lévő emberek, orvosok nem adták fel és túl éltem.:)


Ha tényleg olyan súlyos akkor mindenképp menj el hozzá, mert meg fogod bánni ha nem. :(

2016. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Párnahuzat ***** válasza:
Breakimg Bad style: kezdjetek el amfetamint főtni, jó minőségűt :D De viccet félretéve, tölts vele minél több időt.
2016. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!