Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tulajdonképpen mitől függ,...

Tulajdonképpen mitől függ, hogy egy nőnek mekkora melle lesz?

Figyelt kérdés
Kérdezem mindezt férfiként. A nők a saját melleik méretével kapcsolatos lelki őrlődése szvsz majdnem olyan mértékű lehet, mint az alacsony pasik önbizalomhiánya/komplexusa. Persze még így is jobban szeretnék egy "deszka" nő lenni, mint egy 170-es pasi, de ez már az én problémám. Inkább arra lennék kíváncsi, hogy egy 20 éves kis mellű önbizalom hiányos nő, aki megfogadja, hogyha majd gyereke lesz, akkor mindent megtesz annak érdekében, hogy legalább a lányának legyen minél nagyobb (csak elméleti szinten tételezzük fel, persze tudom, hogy a legtöbb nő nem így gondolkodik), az mégis mit tehet ezen cél érdekében. Tudom, hogy a gének sok mindent meghatároznak, de nem hiszem el, hogy kizárólagosan csak azok játszanak szerepet. Azt sem tudom elhinni, hogy Kate Uptonnak valamelyik ük-ük nagyanyjának ne lett volna kis melle, csak valahogy valamikor más irányt vett a családi öröklődés. A legjobb az lenne, ha egy genetikussal tudnék beszélni. És ha már itt tartunk én mit tudok tenni, hogy legalább majd a fiam legyen minél magasabb?

2016. aug. 6. 19:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Genetika határozza meg. Attól függ, hogyan oszlik el a zsír a testén, illetve a tömege.
2016. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%

Genetikán múlik, de pl egészséges életmód is fontos. Aki alig eszik vagy nem megfelelően az fejlődni sem fog megfelelően.

(Mondjuk én pont nem értem a 170-es pasik gondjait, mivel az még mindig magas a nőkhöz képest, tehát nem alacsony, normális.)

2016. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Természetes módon ezt csak a genetika határozhatja meg. Bár olvastam már olyanról, hogy a mindennapos mellmasszírozás minimálisan serkenti a növekedést, de erről nincs tapasztalatom.

Ugyan úgy, ahogy a magasságot, szemszínt, hajszínt, testalkatot. Öröklődik és orvosi beavatkozással lehet a méretét megváltoztatni. Viszont sokkal egészségesebb megoldás elfogadni az embernek saját magát úgy, ahogy van.

2016. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De akkor sem igazságos, hogy egyik csajnak alig van melle (pedig nagyon szép), a másiknak meg szép formás cicije van (adott esetben ő meg csúnya, erre is láttam már példát). Ez annyira igazságtalan. Biztosan van valami lehetőség beleszólni a génekbe. Ha nem más életmóddal.
2016. aug. 6. 19:29
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne igazságtalan? Valaki csak szép vagy csak ronda legyen, hogy nagymellű szép nőt baszhass?
2016. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

1. A mellek méretét csak a genetika határozza meg, de nemcsak az anyától örökölheti a méreteket, hanem az összes nöi felmenötöl, az apai ágon is.


2. Egy kis mellü nö nem feltétlen önbizalomhiányos, sokan meg vannak elégedve a kisebbel is.


A másik kérdésre meg: a gyereked magasságát sehogy sem tudod befolyásolni, az is csak az örökölt tényezöktöl függ. (De azt nem értem, a 170 cm-es férfi léteddel mi a gond, szerintem ez teljesen normális magasság. Emellett nem akar feltétlen minden nö túl magas férfit maga mellé, söt, van, aki nem is foglalkozik a magassággal, az teljesen lényegtelen.)

2016. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%

Genetika.

170 centis pasi? Az miért rossz?

20 éves esetleg azért lehet depis miatta, mert azt hiszi, hogy a pasikat érdekli a méret. (tapasztalatom szerint nem érdekli őket)

2016. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

Sok pasinak tetszik a kicsi cici és a kis cicis lányoknak is lehet csinos alakjuk (láttam már rá példát) és ugyan úgy lehetnek vonzóak. Például a mosolyuk és a nyitottságuk, poénkodásuk.

Ízlések és pofonok, hogy ki mit tart szépnek vagy vonzónak. Ne sajnáld a kismellű nőket. Van olyan is, akinek nagy a melle és mégis elégedetlen vele, mert csak a melltartó teszi formássá.

2016. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ez milyen hülye kérdés?!


Hogy legyen minel magasabb? Inkabb minel egészségesebb! Tesom 2m magas, mégis orvoshoz ment már, hogy miért ilyen sovány. Másik tesom 183kb, tavaly egész nyáron korházban volt, csont mütétje volt.


De az orvosok megákapitották, hogy ilyen csodálatos izomzattal még nem találkoztak:D Hogy tesom mit csonált( mámint aki korházban volt) : sokat mozgott, segitett fát vágni, és tömte magába a tolyást:D

2016. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
73%

Lehet-e befolyásolni?

Nem..genetika határozza meg milyen adottságai lesznek egy embernek.

Ezt nem lehet befolyásolni, hasonlóan a férfiak nadrágbeli méreteihez.Valaki vonzó férfi mégis kicsi a pénisze, közben meg aki nem néz ki jól annak meg nagy! Ilyen is lehet..

2016. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!