Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen durvák az emberek?...

Miért ilyen durvák az emberek? Felajánlottam egy nőnek hogy elviszem kocsival egy darabon, mert láttam hogy szalad, erre durván visszaszólt, hogy anyád.

Figyelt kérdés

Láttam hogy egy nő fut. Ráadásul nem is futott gyorsan, olyan kocogós tempóban haladt. Gondoltam segítek neki és felajánlottam, hogy elviszem egy darabon, hogy hamarabb odaérjen, vagy a buszmegállóig hogy ne késse le a buszt, de ahelyett hogy megköszönte, vagy udvariasan visszautasította volna, nő létére bunkó módon anyázott. Így akarjon az ember segíteni. Aztán meg csodálkoznak, hogy nem segítünk egymásnak.

Miért ilyen udvariatlanok az emberek?


2016. júl. 31. 09:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom tapasztalatai alapján azt gondolta, hogy egy orál-anál partira akarod vinni.

Jobban teszed, ha egy nőnek nem ajánlasz fel semmit, kivéve ha nem 45+ os.

Csak emiatt szívnak azok, akiknek tényleg segítség kéne.

2016. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%

A kérdés az, hogy te hol éltél eddig?

Majd ha stoppol, akkor felveheted.

2016. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos nem ő tehet róla, hogy már nem szokás és nem is biztonságos ilyen jellegű segítséget elfogadni.

A másik pedig, hogy lehet tényleg kocogott.

2016. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

és ha mondjuk egy 40-es pasi lett volna neki is felajánlod?

te is tudod, hogy miért akartad felvenni, de ő még tovább képzelte a szándékod...


23F

2016. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nem vagyok leszbikus, nem akartam tőle semmit.

Valóban sportosan volt felöltözve, de a kocogásnak meg mi értelme lenne? Értelmes ember nem csinál öncélúan dolgokat, akkor fut, ha siet valahova.

2016. júl. 31. 10:07
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy tényleg kocogott, valóban. Az is lehet, hogy más okból nem akarta, hogy elvigye a kérdező. Ettől még nem kell anyázódni, normálisan is meg lehet mondani, hogy "Kösz, nem."
2016. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%

Egy nő mindig nagyon kiszolgáltatott.


Lehet, hogy Te csak segíteni szerettél volna neki...de képzeld magad az ő helyébe: nő létedre megállít egy vadidegen férfi és felajánlja a segítségét.


Én ezekre gondolnék: 1. meg akar erőszakolni 2. tán még ki is fosztana majd egy kukában végezném 3. eladna szexrabszolgának


Tele a híradó nők kizsákmányolásáról, nem csoda, ha óvatos (még ha a modora hagy is kívánnivalót maga után).

2016. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
97%
Ja, hogy a kérdező is nő? Bár végül is nők is követhetnek e nőkel érdekes dolgokat.
2016. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Igaza van, én se ültem volna be vadidegen mellé, ha van egy kis agyad, te is megérted, miért.
2016. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Sunshinedoll ***** válasza:
98%
Milyen baromságot beszélsz, hogy értelmes ember nem fut, csak ha tart valahová? :D Én se tartom jó ötletnek a futást, mint sportot, de azért nincs ekkora karó a s-ggemben, hogy ilyen blődségeket mondjak.
2016. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!