Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Testbeszéd leolvasásával mit...

Testbeszéd leolvasásával mit lehet kezdeni, mindig egyértelmű?

Figyelt kérdés
Áá azthiszem ezzel új felismerésre jutottam magamba, utóbbi napokban kiéleződött ez a "hallás", ránézek emberekre és átjön az hogy kb mint gondolnak.. Vagy én szugerálok valamit, mondjuk nézek egy csajt, és mintha megérezné, és olyan üzenetet kapok valahonnan, mintha kommunikálnánk.. Hihhetetlen ez a dolog, bár csak néha van még ilyen. Na de ez 100% hogy így van ? Amit meghallok, az tuti hogy ugy is gondolja a másik fél ? Lehet az hogy igy lekomunikálni csajjal hogy nem is beszélünk.. Csak azt közvetiteném felé hogy pl megismerném? A csajtol meg kapok egy pozitív ilyen "üzenetet, vagy jelet, akkor annyi hogy tényleg oda megyek és leszólitom akkor tuti nem küld el ? Minden úgy lesz ahogy elgondoltuk ?
2016. aug. 7. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Hiába látod a felszínt az sokszor nem elég egy ember sokkal több ennél. Többször is mellé lőttem azzal, hogy kielemeztem embereket és ugyan 100%-ig igaz amikre rájöttem, de új információktól az adott személy megítélése általam sokszor drasztikusan megváltozott. Attól, hogy valaki pl. általában kedves még simán megszánhat vagy utálhat másokat.
2016. aug. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!