Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le azt az embert,...

Miért nézik le azt az embert, aki a karrierjét építi inkább a családalapítás helyett?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és 6 éve dolgozom. Nagyon szeretem a munkám és szép karriert szeretnék építeni magamnak. Körülöttem mindenki lenéz és elítél amiatt, mert a legtöbb időmet a munkahelyemen töltöm. A családom is azzal nyúz, hogy ideje lenne már megnősülni, családot alapítani, de egyszerűen nincs rá késztetésem még. Nem érzem, hogy nekem erre lenne szükségem. Miért kell ezért lenézni akárkit is?

2016. aug. 7. 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
szerintem nem lenéznek, hanem féltenek, hogy ne maradj magányos
2016. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Miközben másik családdal is magányosak
2016. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%
*mások
2016. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%

karrier alkalmazottként? hogy egész életedben másnak melózz egy kis apróért.. mástól függj, más ossza be az munkaidődet, azt az évi 20-25 nap szabidat.


Nem nézek le senkit, bár nem tudom megérteni, hogy ebben mi a jó.

2016. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem undorító dolog ez a törtetés. De tégy úgy, ahogy jónak látod. Ha netán mégis párkapcsolatba kezdenéd, ne feledd, hogy mi férfiak ezt taszítónak találjuk, nekünk is ugyanúgy kell a törődés.
2016. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
*kezdenél
2016. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Ki mondta, hogy nő az illető?
2016. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7%
Na és neked ki mondta, hogy pontozz le???
2016. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Carragher_x ***** válasza:
90%

"karrier alkalmazottként? hogy egész életedben másnak melózz egy kis apróért.. "

Jaja, egy nagyvállalatnál közép-, felsővezetőként kifejezetten apróért szoktak dolgozni :D:D:D:D:D

2016. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Nem pontoztalak le, nem szoktam pontozni.

Nem lehet, hogy másoknak is feltűnt, hogy hülyeséget írtál és ők pontoztak le? :D

2016. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!