Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyermektelen férfiak! Miért...

Gyermektelen férfiak! Miért nincs gyereketek?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok értelemszerűen, akiknek a korukból adódóan lehetne.


Egészségügyi gond, nem is lehetne?

Nincs megfelelő partner?

Nem is vágysz rá?

Vagy még korai lenne?


stb stb. Kort is kérnék.



2013. jún. 4. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Genetikai hulladék vagyok.

Öröklődő genetikai betegséget hordozok, amit semmiképpen nem szeretnék továbbadni. Ha születne tőlem egy gyermek, az igen nagy valószínűséggel egy nyáladzó retardált zombi lenne, akit élete végéig ápolgatni kellene (az emberiesség nevében, brutális mennyiségű erőforrás elpazarlásával). Soha nem lenne belőle a társadalom hasznos tagja, nem lenne képes csinálni semmi értelmeset. Ha nekem születne egy genetikai utódom, azzal mérhetetlen károkat okoznék a családomnak, a környezetemnek, és a társadalmi rendszernek egyaránt.

Van rá (egy minimális) esély, hogy látszólag egészséges, viszonylag intelligens utódom szülessen, azonban a látszat ellenére ő ugyanúgy hordozná magában a genetikai betegséget, amit továbbadna az utódainak.

Ezt nem engedhetem meg.

Nem kívánok hozzájárulni az emberi faj további elkorcsosulásához!

19F

2013. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értékelem a humorodat, de megkérdezhetem, hogy mi az a betegség?
2013. jún. 4. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

"Értékelem a humorodat"

Ez sajnos nem vicc.


"de megkérdezhetem, hogy mi az a betegség?"

Nem.

Nem szívesen dicsekszem vele még így a kibertérben, teljesen névtelenül sem. Elég annyi, hogy egy genetikai eredetű mentális zavar, ami az én esetemben enyhe, de egy utódomnál már valószínüleg nem lenne az.

Soha semmilyen körülmények között nem fogok szaporodni. Nem vállalom a kockázatot.

2013. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, megértettem.
2013. jún. 4. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,én nem hiszem,hogy túl sok gyermektelen férfira fogsz lelni ezen az oldalon,ezalatt a kategória alatt :)
2013. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. Én nem tudom bejelenteni, de megtennéd, hogy benyomod az "a kérdés rossz kategóriában van" moderátorkérőt? Megköszönném.
2013. jún. 6. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:

megtettem

:)

2013. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meleg vagyok:D

Ez elég nyomós érv?:D

2014. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy,ha engem kérdezel,vagy most felmérni szeretnéd az okokat,elég sok indok lehet.

A lényeg az,hogy ma már senki nem néz furán rád emiatt.

Szerintem nagyon kevesen alkalmasak arra,hogy hosszú távon kapcsolatban éljenek.Ez az igazság.

Nagyon sokan csak kényszerből mentek bele ebbe az életmódba.

2014. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!