Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az eladók mitől olyan beképzel...

Az eladók mitől olyan beképzeltek?

Figyelt kérdés
Szeretek vàsàrolni de ők sajnos elrontják a vàsàrlàs örömét a nagyképűségükkel,túl erős jellemükkel kinosan érzem magam igy mindig alig vàrom h szabadulhassak màr a boltból ahovà alig vàrtam màr h legyen pénzem bemenni.Mire fel ilyenek?
2016. aug. 7. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Igazából nem értem a panaszod.

Ha egy eladó megkérdi, hogy segíthetsz annyit mondasz, nem köszönöm csak nézelődök.. Onnantól kezdve békénhagynak.

De nem írtad le, milyen eladó?

Pl elektronikai cikkeknél jól jön a szaktanácsadás és az nem nagyképűség, hogy jobban ért hozzá mint mi és elmondja, hogy amit kinéztünk sz.r.

2016. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
segíthetsz helyett segíthetek" Bocsánat :)
2016. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Előadókból is van kedves, van bunkó. Nem lehet egy kalap alá venni az egészet. Részben megértem őket, mert édesanyám eladónő és sokszor meséli, hogy mennyi balf asz ember létezik, sokan nem értenek a szóból stb.

Én találkoztam ilyennel is olyannal is. Tedd magad a helyzetükbe, napi 8 óra, legalább minden órában 3-4 ember. Feszültek, fáradtak lesznek egy idő után, meg függ az alapbeállítottságuktól is.

2016. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Az egyik tanárom azt mondta egyszer,hogy a buta tanítványaiból lettek arrogáns eladók. (Kereskedelmi suli)
2016. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy idős boltvezető mondta, hogy régen az eladó egy szakma volt, ma már inkább egy állapot.
2016. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Velem sokan azt éreztetik h ők ott a nélkülözhetetlenek,ami igaz is mert az emberek pénzével bànnak ès az àruval amiket szeretnének ,de azt is éreztetik h én itt csak 1jöttment vagyok ami szintén igaz de nem kéne é
2016. aug. 8. 15:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Éreztetni ennyire ha értitek mire gondolok.
2016. aug. 8. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!