Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy ronda ember...

Hogy lehet egy ronda ember pozitív, mosolygós személyiség?

Figyelt kérdés
Aki tényleg mindenhol csak a szart kapja, mindenhonnan kiközösítik, nincs senkije, és az emberek folyton bántják a külseje miatt.

2016. aug. 8. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha mindenhonnan kiközösítik, akkor nem a külsejével lehet gond.

Nekem is van olyan ismerősöm, aki nem egy világszépe, sőt. Viszont okos, művelt, tök jól el lehet vele beszélgetni mindenféléről, jó humora is van. Sose úgy gondolok rá, hogy hmm hogy néz ki, hanem az az első, ami eszembe jut róla, hogy milyen okos. És másoknak is ez a véleménye róla.

2016. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig engem ha meglátnak valahol ismeretlenül is azt mondják, hogy nem vagyok nekik szimpatikus. Amikor új iskolába mentem mosolyogtam mindenkire az osztályból, mégis mikor én jöttem volna bemutatkozásnál mindenki elfordult tőlem és meg se kérdezték ki vagyok.
2016. aug. 8. 12:54
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Úgy, hogy nem itt olvasgatja a lehangoló dolgokat. Komolyan.
2016. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hiába nem olvasgatok itt, az utcán szemtelenül a pofámba vágják, hogy milyen ronda vagyok.
2016. aug. 8. 13:54
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem is van olyan ismerösöm, aki bár nem túl szép, elég népszerű. nagyon okos, és jófej, és senkit nem érdekel hogy néz ki. szerintem csak rossz helyen próbálkoztál. vannak olyan emberek akik csak a külsöböl ítélnek. lehet, hogy ilyeneket fogtál ki. :/ ha viszont tényleg ennyire zavar a külsöd,és szükségesnek érzed, akkor biztos tudsz rajta változtatni. nem tudom, hogy a többiek hogy vannak vele, de szerintem ha valaki ápolt az böven elég hogy haverkodjon vele az ember. csak ne add fel, mosolyogj, és légy kedves, és az embereknek majd feltünik hogy jófej vagy :) remélem tudtam segíteni, és sikerülni fog :) 16/l
2016. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A külső nekem is annyiban számít csak, ahogy az 5-ös írta. Ha valaki ápolt, azzal már nem lehet gond. A szépség adottság, relatív is, nem is tudunk változtatni igazán rajta. Nem ez határozza meg, hogy ki milyen jó ember. Az ápoltság az, ami elvárható.

Persze vannak olyan körök, akiknek a külsőségek számítanak. Nem velük barátkozom. Mondjunk nem azét, mert ronda lennék hozzájuk képest. Nekem pl. az a ronda, aki kilátszó fenékkel mászkál, műhajjal és sárgára szolizva. Nekik meg az a szép. Nekem más fogalmaim vannak a szépségről. Ezért nem is akarok egy társaságba kerülni velük, mert ugye ez náluk nem csak a külsőben nyilvánul meg, de egyébként sem általában ők azok, akikkel értelmes témákról el lehet beszélgetni.

2016. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt én nem tudom elképzelni. Mész az utcán, és csak úgy megmondják?
2016. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen és mellé jó hangosan hahoztáznak is. Főleg fiatalok, de volt már rá példa, hogy a kisgyerekét sétáltató apuka is megjegyzést tett, mondta az alig járni tudó gyerekének, hogy nézd milyen ronda lány. Kb sehol nem vesznek ember számba, még ott sem ahol 20ezreket elköltök.
2016. aug. 8. 15:06
 9/13 MZ.per.X ***** válasza:

"Ezt én nem tudom elképzelni. Mész az utcán, és csak úgy megmondják?"


Sajnos igen, nekem volt már ilyenben részem.


Volt hogy csak sétálok, elmentek mellettem, és hallom a röhögést, meg a leszólásokat. Vagy ülök buszon, előttem meg egy nő odaszól a kisgyerekének hogy "Nézd milyen csúnya bácsi..." hát azt hittem ott b..szom pofán.

2016. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MZ.per.X ***** válasza:

Amúgy lehet mosolygósnak és pozitívnak lenni, ha van egy jó társaságod, barátaid, munkád, valami ami erőt ad és önbizalmat.


Például munkatársakkal rengeteget ökörködünk, volt hogy jött gyakornok csaj, és teljesen bejött neki az, hogy milyen "vicces" ember vagyok, meg mindig nevettünk együtt.


Másrészt meg kell egy saját kis "burok" ami elzár az emberektől valamennyire. Én most már leszarom mit mondanak az utcán, csak megyek, teszem amihez kedvem van. Ha valakinek nem tetszik hogy ronda vagyok, hát ne nézzen, nehogy már én bújjak el mások miatt :D


Amúgy mit takar a rondaságod?

2016. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!