Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A művész beállítottságú...

A művész beállítottságú lányok értékesek igaz?

Figyelt kérdés
Szerintem igen, bár ez lehet túlzás. Minden ilyen "csoportban" vannak rendesek és nem rendesek. Meg mindenkinek más a jófej persze. De én mégis szeretem őket, mert vannak ilyen ismerőseim és értelmesek, mélyebb gondolkodásúak, lehet velük beszélgetni, nem ribisek, talán zárkózottabbak, mások.

2016. aug. 8. 13:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Senki nem "értékesebb" senkinél.
2016. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

Azért szerintem ez eléggé általánosítás, hogy aki művész, vagy szereti a művészetet, az komolyabb és nem ribis.

A zárkózottsággal meg egyáltalán nem értek egyet. Legalábbis akiket én ismerek művészetek, nem azok, hiszen abból élnek, hogy megmutatják másoknak magukat, a tehetségüket, és ehhez azért kell egyfajta magabiztosság, fellépés. Én pl. nem vagyok művész és zárkózott vagyok. És nem tudnék annyi ember elé kiállni, mint egy művész.

2016. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Én művész beállítottságú vagyok, de nem hiszem, hogy teljesen igazad van. Vannak kedvesek is meg olyanok is, akik saját magukról is azt gondolják, hogy értékesebbek másoknál.
2016. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Az informatikus lányok értékesek a mai világba.
2016. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Valóban lehet benne túlzás, amit írtam. Nekem eddig szerencsém volt velük. Eddig mindig rendes embert sikerült megismernem :)
2016. aug. 8. 13:26
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Mai világban MINDENKI művész.
2016. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
Sok művész csajt ismerek, ők a legnagyobb ribik. Némelyikből nem is nézné ki az ember több farkat fogott, mint kilincset. Hogy mennyiszer qrt félre, hányan tömték őket egyszerre. Vagy épp fordítva...és tudok nyilvános szexről is.
2016. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

"Senki nem "értékesebb" senkinél."


Gandhi nem értékesebb Hitlernél, ezt így ki merjük jelenteni?

Amúgy úgy van, ahogy mondod, minden csoportban vannak rendesek meg nem rendesek, de a művész beállítottságúak között nagyobb eséllyel találsz mélyebb gondolkodásúakat.

2016. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem attól lesz valaki értékesebb vagy értéktelenebb, mert felizgul a jambikus pentameterre vagy a dantei szinkretizmusra vagy botticelli esetvonásaira :D
2016. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De a telefonnal pózolós, csücsörítős, szelfimániás lányoknál értékesebbek és kész :D
2016. aug. 8. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!