Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A művész beállítottságú fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A művész beállítottságú fiúk miért szinte csak az extravagáns lányokat szeretik?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, szinte mindegyiknek piercinges, tetovált vagy raszta barátnője van, akit ismerek. És inkább az idősebb művész pasik hajtanak a magamfajta lányokra.

Nagyon tetszik egy fiú, de úgy tűnik, neki is az ilyen nagyon extrém lányok tetszenek,pl.: [link]

Semmi gond nincs velük egyébként, csak ez kizárja, hogy más típus szóba jöjjön.


A barátainak tetszem, mármint aktívan próbáltak közeledni, de Ő úgy tűnik, észre sem vesz. Nem tudom, mit tehetnék, én is művészeti szakon vagyok, nyilván lenne közös témánk, csak félek, nincs oda a nagymellű bella donnákért és minél jobban próbálok csinos lenni, annál inkább átnéz rajtam, tehát nem úgy működne, mint egy átlag fiú.


2014. szept. 8. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon sok művészi beállítottságú fiú nem is a lányokat szereti, tehát inkább örülj, mert e konkrét esetben reális esélyed még van.

A jó oldalát nézd a dolgoknak.;)

2014. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a művészek hajlanak a devianciára. Kész, pont. Jobban szeretik/szeretjük a kirívó, feltűnő, eltérő, morbid, polgárpukkasztó dolgokat. Ugyan a piercing,-tetkó,-raszta nem újdonság, az ország le van maradva így lehet még ezekkel tömegeket riogatni. A linkelt csaj pedig nem extrém.
2014. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Attól függ, melyik ágon, talán az előadóművészek között gyakoribb, mint a képzőművészek között. De azért megmosolyogtatott.

A linkelt kép tényleg nem extrém, de a lány maga nagyon.

2014. szept. 8. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Mesélj róla! Mind a kiszemeltedről, mind az ilyen "nagyon extrém" lánykákról - és természetesen, ha kérhetem, magadat se hagyd ki! :)

(Akár privátban - az offolás elkerülése érdekében)

2014. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert általában a művészlányoknak is a művészfiúk kellenek, akik kilógnak:)

16/művészetis lány:))

2014. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aki nekem tetszik, sem egy extrém fazon, plusz ez inkább személyiségbeli kérdés, mintsem kinézeti:)
2014. szept. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!