Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kollégáim/nők 40 és 57évesek...

A kollégáim/nők 40 és 57évesek/ szerint Hosszú Katinka férfias, mármint a teste. Én rögtön bevédtem, mert szerintem nagyon is nőies a szép hajával az alkata is tök redben van. Miért hiszi némely nő, hogy csak a vékony női test ideál a szép?

Figyelt kérdés
Az izmos női test ugyanolyan szép, sőt, még több munka van benne, mint a sima vékony testben. Én is elég izmos testalkat vagyok nő létemre és már tökre szeretem, tini koromban persze nem voltam elégedett a testalkatommal. De ezek a vastag lábak nem törnek majd 70-80 éves koromban sem legalább. Néha leordítanám ezeket a kollégáimat, hogy nézzenek már tükörbe, komolyan mondom. Nemcsak ők gondolkodnak így sajnos, sok nő azt hiszi, hogy csak akkor lehet szép ha vékony. közbe meg nem így van. Szép lehet a teltkarcsú, a vékony, az izmos, a mozgáskorlátozott a down kóros stb.

#izom #ideál #vékony #férfias test
2016. aug. 9. 14:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is férfias, de ő sportoló, tehát teljesen más életmódot él, mint a legtöbb átlagos nő. Teljesen felesleges összehasonlítani egy olyan nővel aki nem, vagy max. heti 3x edz.
2016. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Én nagyon szeretem Katinkát, le a kalappal előtte, de valóban nem nőies. Ezen nem kell felháborodni és magadra venni. Vannak férfiak akiknek a lapos, izmos nők jönnek be.
2016. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az úszónőknek is szép, kidolgozott testük van, de szexuálisan nekem sem jönnek be, az én ízlésemnek sem nőies az ilyen test. Mindenkinek más jön be, nekem egy ilyen úszónő nem tudna tetszeni. De soha nem jutna eszembe ilyet mondani, hogy "férfias", hiszen ők ugyanolyan nők, csak éppen élsportolók, és ennek megfelelően az úszáshoz szükséges izmaik eléggé ki vannak gyúrva (megjegyzem: a teniszezők is élsportolók, de nekik sokkal lágyabb körvonalú, tetszhetősebb testük van...).


Amúgy arcra nekem Jakabos Zsuzsanna nagyon bejön és Szilágyi Liliána is nagyon aranyos :D <3

2016. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Kollégáidnak igaza van. Szexuálisan nem vonzó számomra egy ennyire izmos, férfias test. Testépítők se nőiesek, hiába van benne annyi munka. Ez viszont elég durva: " Néha leordítanám ezeket a kollégáimat..."
2016. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem nagyon is nőies a szép hajával" 😀

Testén mit látsz nőiesnek?

2016. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
A dagadt nők köpködnek katinkára.
2016. nov. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Mièrt kell leordìtani a kolleganőidet attól , hogy nekik ez a vèlemènyük? Nem igazàn èrtem mi bajod van. Katinka eredmènyei szuperek , valóban fantasztikus sportoló akire büszkèk lehetünk , azonban női szemmel nekem sem tetszik. Nem nőiesen izmos a teste , àthajlik fèrfiassâ , a nyaka vastagsàga vetekszik egy fèrfièval. Nem- nem vagyok se kövèr , se csúnya ..nem vagyok fèltèkeny , hogy ez a vèlemènyem. Az meg , hogy vastag a csontozatod ..te is tudod , hogy ez csak kifogàs!
2017. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Hát... te tudod mi tetszik, mit tartasz szexinek. Én ezt nagyon nem. Szerencsére a hölgy sportoló és nem modell, így lett világelső...

2017. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik Hosszú Katinka teste, de tény, hogy ő már nagyon-nagyon izmos, főleg a válla, háta. Nem mindenkinek jöhet be, ahogy pl a vékony női test se jön be mindenkinek.
2017. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hosszú Katinka kifejezetten csúnya.
2017. szept. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!